Võru meeskond suutis liidrilt geimi napsata

Valio Võru VK võrkpallimeeskond suutis tänases Schenkeri liiga mängus liiga liidri Tallinna Selveriga võita ühe geimi. Võrulased alustasid kohtumist korralikult, punkt-punktis mängiti seisuni 11:11, kuid siis läks mäng käest ja geim kaotati 20:25. „Teine tuli ära. Andris Õunpuu blokeeris geimi otsustavatel hetkedel kaks korda järjest Kristjan Õuekallase ja lõi veel kõva servi ka otsa. Tema

Tõhus lõpuspurt tõi Rantipolile kolm punkti

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste II liigas võitis Rantipol täna lõunatsooni senise liidri Kirde Kaitseringkonna 7:5. Mängu kallutas võrulaste kasuks viimase kaheksa minutiga tehtud 4:0 lõpuspurt. Mäng algas Rantipolile õnnetult – viiendal mänguminutil lasti endale paarikümne sekundiga lüüa kaks väravat ning neist teise puhul sai vigastada meeskonna põhiväravavaht Ville Tüve. Tema asemel väravasuule asunud Andrei Kišil tuli

Võrulannad võtsid võõrsil kindla 3:0 võidu

Võru VK/SK võrkpallinaiskond mängis täna Eesti naiste meistriliigas võõrsil kindlalt 3:0 üle paremustabeli punase laterna Audentese SG/Noortekoondise. Mäng püsis tasakaalus seisuni 6:6, siis tegi Võru naiskond 7:0 vahespurdi ja võitis esimese geimi 16 minutiga 25:12. Kahe järgmise geimi võitmiseks kulus veidi rohkem aega, need võideti numbritega 25:14 ja 25:18. „Kõik toimis, vastastel me mängida ei