Riias võrulased punktilisa ei teeninud, põhiturniiri esimene ring lõpetatakse seitsmenda kohaga

Valio Võru VK võrkpallimeeskond lõpetas Schenkeri liiga põhiturniiri esimese ringi täna 0:3 (-19, -21, -22) kaotusega Riias sealsele Lasele. Lasega mäng kulges kindlalt vastaste taktikepi järgi. „Teada oli, et nende temporündajad löövad iga teise palli, kuid sellest oli vähe kasu. Esimene geim kiskus kohe algusest peale kiiva – 2:6, 3:10, 7:12, 11:16 ja 19:25. Lõplikult maha murti meid aga

Võru naiskonnal ei õnnestunud tartlannadel
teist mängu järjest selga prügiseks teha

Võru VK/SK võrkpallinaiskond pidas täna Eesti meistriliigas koduplatsil viiegeimise heitluse TÜ/Eedeniga ning kaotas 2:3, seejuures anti rohkem kui kaks tundi kestnud mängus käest 2:0 eduseis. Võru naiskonna peatreeneri Raivo Jeenase sõnul jäid tema hoolealused otsustavatel hetkedel rünnakul hätta, parem oleks võinud olla ka servi vastuvõtt ja blokk. Võrulannad võitsid kaks esimesed kaks geimi pärast tasavägist

Võru KK jäi mängus Räpina Kotkastega kaotajaks

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigas sai Võru KK täna võõrsil valusa 81:86 (45:40) kaotuse mängus KK Räpina Kotkad meeskonnaga. Tasavägise kohtumise kõik neli veerandaega pakkusid võrdsete heitlust. Teise veerandaja algul pääses Räpina küll korraks seitsme punktiga ette, kuid võrulased tegid vahe tasa ja vaheajale mindi Võru viiepunktises eduseisus. Otsustavat veerandaega alustati väljakuperemeeste 67:66 juhtimisel. Viimase veerandaja