Martti Nõmme pääses Soomes esikolmikusse

Martti Nõmme saavutas üleeile Soomes Taivalkoskis K-73 mäel toimunud suusahüppevõistlusel soomlaste Jarkko Määttä ja Antti Määttä ärel kolmanda koha. Noorte arvestuses oli jõuproov noorte taliolümpiamängudele sõitva Eesti koondise katsevõistluseks. Võrulane Robin Kütt oli eestlastest viies ja üldarvestuses 12., esikoha võitis soomlane Juho Ojala.

Varstu poisid saavutasid koolispordiliidu võrkpalli rahvaliigas esimese ja tüdrukud teise koha

Varstu keskkooli võrkpallimeeskond võitis eile Suure-Jaanis toimunud koolispordiliidu 10.-12. klasside noormeeste rahvaliiga finaalturniiri. Alagrupis võitsid Varstu poisid Pärnu ühisgümnaasium ja Nõo reaalgümnaasium, poolfinaalis Elva gümnaasium ning finaalis Türi ühisgümnaasiumi. Võidukas meeskonnas mängisid Ragnar Rebane, Meelis Lille, Airis Tuvikene, Juhan Järvpõld, Antti Uibo, Joosep Saluorg ja Jaanus Sosare. 24. novembril Kohilas toimunud sama vanuseastme neidude rahvaliiga