Judokuldade jagamisel vennaarmu ei tuntud

Võru spordikeskuse judosaali tatamil käis nädalavahetusel tänavusi maakonna meistreid selgitamas kokku 60 eri vanuses judokat. Võrumaa judoklubi Rei ühe eestvedaja, sensei Enno Raagi sõnul võib võistluse tasemega igati rahule jääda. „Eri põhjustel jäi osa võistlejaid küll tulemata, aga need, kes kohal olid, näitasid ilusat ja kompromissitut maadlust,” ütles ta. Suurima üllatusega lõppes laupäeval Võru spordikeskuse

Olümpiavõitja auhinnavõistluselt neli esikohta

Võru spordikooli lapsed võitsid laupäeval Tartus toimunud olümpiavõitja Jaak Uudmäe auhinnavõistlustel kolmikhüppes neli esimest ja kolm teist kohta. Kuni 16aastaste poistest võitis 13.57ga esikoha Ranet Kikkas, kuni 15aastastest poistest 12.47ga Martin Paakspuu ja kuni 11aastastest poistest 9.25ga Rene Mõttus. Kuni 14aastaste tüdrukute seas oli uue Võrumaa omaealiste rekordi 11.16ga parim Hanna-Mai Vaikla. Teise koha saavutasid

Rei järelkasv võitis Kiddo Shiail kolm medalit

Laupäeval Tallinnas toimunud laste judoturniiril Kiddo Shiai võitis Võru Rei judoka Egerti Kiisk 2002.-2003. aastal sündinud poiste kehakaalus kuni 29 kg esikoha. Kehakaalus kuni 32 kg saavutas Jürgen Kobin teise ja Randel Päästel kolmanda koha.

Vibulaskurid lõpetasid aasta sisekarikavõistlustega

Sõmerpalu valla vibulaskur Ragnar Raag sai laupäeval Tartumaal Lähte spordihoones toimunud Eesti sisekarikavõistlustel vibulaskmises juunioride arvestuses 506 (254 + 252) silmaga neljanda koha ning meeste võistlusel 503 (258 + 245) silmaga kümnenda koha. Mõlemal võistlusel lasti kahel korral 18 meetrilt 30 noolt.

Kokkuvõtted tänavusest koolispordiaastast

Võrumaa koolispordi ühendus tegi läinud nädalal kokkuvõtte tänavustest Võrumaa koolinoorte spordimängudest. Kuni 9. klasside arvestuses võitis suurematest koolidest esikoha Võru Kesklinna gümnaasium (2. Võru Kreutzwaldi G, 3. Parksepa KK), keskmisest koolidest Kuldre kool (2. Puiga PK, 3. Kääpa K) ning väkestest koolidest Mõniste kool (2. Krabi PK, 3. Haanja kool). 10.-12. klasside arvestuses kuulus esikoht

Han Hendrik Piho jõudis USAs taas punktikohale

Han Hendrik Piho teenis punkte teiselgi USAS Park Citys toimunud kahevõistluse kontinentaalkarikasarja individuaaletapil, mille ta lõpetas 28. kohaga. Eilse etapi võitis ameeriklane Taylor Fletcher, Piho kaotas talle 2.16,7ga. Hüppevõistluses sai Võrumaa noormees 83,5 meetri pikkuse hüppega 41. koha, 10 km suusatamises oli tema aeg päeva 20. Fletcher tõusis 180 punktiga ka karikasarja liidriks, Piho on