Võit tõstis Rantipoli tabelis esikohta jagama

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste II liiga lõunatsoonis võitis Rantipol täna õhtul Võru spordikeskuses peetud mängus Tartu Ülikool Fauna 7:4 ja tõusis nelja vooru järel üheksa punktiga tabeli tippu. Sama palju punkte on ka võrulaste tänasel vastasel ja Kirde kaitseringkonna meeskonnal. Võrulased võitsid tänase kohtumise esimese mänguperioodi 4:1 ning hoidsid teisel poolajal kindalt eduseisu. Rantipoli parim oli kahe

Kerttu Jallai topeltduubel tõi Eclexile karikavõidu

Kerttu Jallai koduklubi Eclex alistas täna Jõhvis peetud Eesti naiste korvpallikarikavõistluste finaalis Tallinna Ülikooli 66:52 (31:32). Esimese poolaja võitnud Tallinna Ülikooli naiskond ei sutnud teisel poolajal Eclexi kõva kaitse vastu enam rünnakuid lõpuni mängida, kaotati palli ja ka visked ei tabanud. Eclex sai sellest hoogu ja kindlust juurde, realiseeris rünnakud ja kindlustas endale võidu. Võrust

Võrulannad alistasid Balti liigas Daugavpilsi klubi

Võru VK/SK võrkpallinaiskond alistas täna Pärnus Balti liiga mängus Daugavpilsi SVK Ezerzeme kindlalt 3:0 (16, 20, 18). Teistest Eesti naiskondadest said 3:0 võidu ka Pärnu VK ja TÜ/Eeden, kes alistasid vastavalt Läti noortekoondise ja Murjāņi VC Ropaži/MSĢ. Ainsana kaotas Tallinna Ülikool, kes jäi 0:3 alla LU/Jelgavale. Homme mängivad võrulannad esmalt Läti noortekoondisega ja seejärel Jelgava

Kalevi meistrivõistlustel tuli viiendaks Osula

Võru spordiseltsi Kalev tänavuste korvpallimeistrivõistluste viimases mängus, mis pidi toimuma täna Sõmerpalus ja otsustas viienda ja kuuenda koha saatuse, said Osula korvpallurid Kuperjanovi pataljoni meeskonna üle loobumisvõidu.

Eesti kahevõistlejad said MK-etapil 18. koha

Koos Karl-August Tiirmaaga võistelnud Kail Piho tõi kahevõistluse MK-etapil Austrias Seefeldis täna Eestile paarissprindis 18. koha. Hüppemäel jäid Tiirmaa ja Piho 20 meeskonna seas viimaseks ning kaotasid enne suusatamist liidripositsioonile asunud Soomele kahe minuti ja kahe sekundiga. Murdmaarajal suudeti mööduda Venemaast ja Jaapanist. Esikoha võitnud Prantsusmaa I tiimile kaotas Eesti lõpuks ligi nelja minutiga.

Rene Zahkna debüteeris IBU karikasarjas

Rene Zahkna debüüt laskesuusatamise IBU karikasarjas lõppes täna Austrias Obertilliachis 10 km sprindi 104. kohaga. Võistluse lõpetas 134 meest. Jaanuaris toimuvateks esimesteks noorte olümpiamängudeks valmistuv 17aastane Võru noormees eksis tiirus kolmel korral ja kaotas võistluse võitnud Jevgeni Garanitševile (Venemaa) 3.58,9ga. Teistest Eesti koondise meestest sai Priit Viks 26., Daniil Steptšenko 27. ja Karel Viigipuu 111.

Anti Saarepuu: kõigepealt käsi sõidukorda, siis Sotši olümpiamängud ja kes teab, äkki poliitika…

Võru suusasprinter Anti Saarepuu (28, pildil) pole alanud hooajal veel võistluskarusselli lülitunud, sest talle mitmeid aastaid aeg-ajalt vaevusi tekitanud küünarliiges läks tänavu eriti hulluks ning mõnda aega pidi suusamees sõna otseses mõttes vaid ühe käega trenni tegema. Enne uut aastat Saarepuud MK-konkurentsis ei näe – seni kestab raviks mõeldud süstikuur. ERRi spordiportaalile antud intervjuus rääkis