Võrumaa võrkpallikarikas läks Rantipoli valdusse

Võrumaa meeste võrkpallikarikas rändas aastaks Võrumaa spordi ühe suurema toetaja Rantipoli auhinnakappi. Finaalis võitis Rantipol SK Urvaste 3:1. Täna Võru spordikeskuses peetud finaalmatši esimese geimis jäi 25:18 peale Urvaste meeskond. Seejärel kosus Rantipol ning võitis Janno Järvpõllu, Henri Pildi ning Allar Jorro rünnakute toel kindlalt kaks järgmist geimi tulemusega 25:17 ja 25:18. Neljandas geimis domineeris

Võrulannad võitsid kolmandatki Läti naiskonda

Võru VK/SK võrkpallinaiskond lõpetas Pärnus toimunud Balti liiga etapi võiduga, kui alistas täna Murjāņi VC Ropaži/MSĢ 3:0 (21, 17, 19). Võrulannad võitsid seega neljast Läti naiskonnast kolme. Teises tänastes mängudes võitis Pärnu VK LU/Jelgava 3:1 ja TÜ/Eeden Daugavpilsi SVK Ezerzeme samuti 3:1, Tallinna Ülikool kaotas Läti noortekoondisele 2:3. Balti liiga mängud jätkuvad jaanuari lõpus, kui

Ivar Ivanov tuli Staieri jõulujooksul teiseks

Võrumaa jooksja Ivar Ivanov (Maratonsport) saavutas eile toimunud VAK Staieri 21. jõulujooksul Viljandist Loodile teise koha. Tugevas lörtsisajus toimunud 9,8 km pikkuse jooksu võitis ajaga 35.40 Raido Mitt (Põlva OK Kobras), Ivanov kaotas talle viie sekundiga. Parima naisena ületas finišijoone võrulanna Monika Irves (Maratonsport), kes üldkokkuvõttes oli 21. Kesise nähtavuse ja pehme raja kiuste jõudis