Võrru Laane tänavale rajati liuväli

Võrus Laane tänavas avati läinud nädalal sealsete elanike initsiatiivil liuväli. Uisutada saab ka pimedal ajal, sest liuväli on kuni kella 21ni valgustatud. „Koostöös paari teise aktiivse perega läks väljaku rajamiseks viis päeva,” ütles liuvälja rajamise eestvedaja Andres Vendelin. „Toetasid päästeamet, Võru Soojus ja Võru Vesi.” Tema eestvedamisel rajati liuväli Laane tänavas teist aastat järjest. Peamiselt

Esimestena said võidu kirja Urvaste ja Osula

Tänavuste Võrumaa korvpallimeistrivõistluste esimestes mängudes võitis SK Urvaste pühapäeval võõrsil Kuldre kooli meeskonna 65:59 (25:28; Jan-Karl Jõela 17 – Ville Värton 18) ja Osula eile Sõmerpalus BC Romani 93:49 (45:27; Fredi Parker 36 – Martin Hinn 18).

Ülevaade Võrumaa saalijalgpalli hetkeseisust

Saalijalgpallis mängiti laupäeval välja Rõuge Cup, mis tänavu langes Rantipoli vutimeeste saagiks. Suuremale osale Rõuge Cupil osalenud meeskondadest oli see võistlus omamoodi eelsoojendus enne vähem kui kuu aja pärast peetavaid Võrumaa meistrivõistlusi. Rõuge Cupil osalenud meeskondade kohta jagab allpool oma muljeid üks üleeilse võistluse korraldajaid ja Rõuge jalgpallimeeskonna liidreid Janek Siska. Rantipol (Rõuge Cupil 1.).

Martti Nõmme sai Tehvandi hüppemäel teise koha

Otepääl Tehvandi trampliinil eile toimunud Audentese auhinnavõistlustel suusahüpetes sai Martti Nõmme (Võru spordikool) Karl-August Tiirmaa järel teise koha. Mats Piho (Taevatäht) oli neljas ja Markus Robin Kütt (Võru spordikool) viies. Kahevõistluse võitis samuti Tiirmaa, Piho oli taas neljas ja Kütt viies.

Kestvuskrossisarjas Võrumaale taas kaksikvõit

Eile Kose rajal sõidetud Eesti kestvuskrossi talviste karikavõistluste teisel etapil saavutasid soolotsiklite klassis nii nagu nädal tagasi toimunud avaetapilgi kaksikvõidu Võrumaa motomehed Martin Leok (pildil) ja Timmo Mõts. Foto: Martin Mand/Ruudulipp.ee

Palju õnne! Eugen Kuusik 65

Täna saab 65aastaseks Võrumaa autosportlane Eugen Kuusik. 1975-92 krossiradadel mehetegusid teinud Kuusik saavutas 1992. aastal Saksamaal autokrossi Euroopa karikavõistlustel viienda koha, 1988. aastal tuli autokrossis ka N Liidu meistriks. Kuusik on ka mitmekordne Eesti meister rallikrossis. 1991.-2011. aastani töötas Kuusik OÜ Vaiest juhatajana.

Paju lahingu jooksul võidutsesid võrulased

Täna Valgamaal 19. korda toimunud Paju lahingu aastapäeva jooksu võitis meestest Mikk Laur ja naistest Monika Irves. Mikk Laur (Võru KJK Lõunalõvi) läks Paju lahingu mälestusmärgi juurest Valga kesklinna kulgenud 8,2 km pikkust jooksu juhtima teisel kilomeetril ja juhtpositsiooni enam käest ei andnud. Teiseks tulnud Tambet Mägi kaotas talle 56 sekundiga ning kolmanda koha saanud