Selver jätkab täiseduga, Rakvere sai esimese võidu

Schenkeri võrkpalliliiga tänastes mängudes kaotas Tartu Pere Leib Tallinna Selverile 1:3, Pärnu VK võitis Lase-R/Riga 3:1 ja Rakvere Grossi Toidukaubad TTÜ 3:2. Täna mänguvaba olnud Võru meeskond jätkab turniiri tuleval pühapäeval, kui sõidetakse külla Tartu Pere Leivale. Praegu jäävad võrulased kaheksandal ehk viimasel play-offi viival kohal olevast Tartu meeskonnast maha kaheksa punktiga ning kaotuse korral

Võru spordikooli võrkpallimeeskonnal seisab vahegrupis ees võitlus play-offi koha pärast

Võru spordikooli võrkpallimeeskond lõpetas Eesti meeste esiliiga põhiturniiri seitsmenda kohaga. Kevadisse play-offi pääsemiseks tuleb eelseisvate vahegrupimängudega koha võrra kõrgemale trügida. Põhiturniiri viimastes mängudes kaotasid võrulased eile võõrsil Tallinna Ülikoolile 0:3 (-18, -19, -16) ja võitsid täna koduplatsil Pärnu VK duubelmeeskonna omakorda 3:0 (13, 11, 15). Tänases võidumängus olid võrulaste suurimad punktitoojad Jarek Jänes seitsme, Kevin

Rantipol kindlustas koduvõiduga liidrikohta

Tänane 8:3 võit EMÜ SK üle kindlustas Rantipoli meeskonna liidrikohta Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste II liiga lõunatsoonis. Poolaja 3:2 võitnud Rantipol lubas teise poolaja viiendal minutil vastastel veel 3:3 viigistada, kuid lõi seejärel viis vastuseta jäänud väravat ja kirjutas tabelisse kindla võidu. Jala sai täna valgeks koguni seitse Rantipoli mängijat: Oliver Ossipov lõi kaks, Riho Ruusamäe,

Sirli Hanni on laskesuusatamisrajal tagasi

Läinud kevadel tegevsportlase karjääri lõpetanud Vastseliina laskesuusataja Sirli Hanni võistles täna Itaalias Forni Avoltris IBU karikasarja etapil, kus sai 7,5 km sprindis 57. koha. Esikoha võitnud Anna Bulõginale kaotas ühe trahviringi sõitnud Hanni 3.38,6ga.

Võrumaa sportlaste 2012. aasta medaliarve on avatud: Regina Ojale hõbe, Artur Palokile pronks

Võrumaa sportlased avasid Eesti meistrivõistlustel tänavuse medaliarve: Regina Oja (pildil) võitis Pärnumaal Jõulumäel Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlustel murdmaasuusatamises hõbeda ning Artur Palok pronksi. Nii nagu eilselgi ETV-Swedbanki suusasarja etapil pidi Regina Oja (Võru suusaklubi/Võru spordikool) alla vanduma vaid Otepää tüdrukule Anette Veerpalule. Kuni 16aastaste tüdrukute 4,4 km pikkusel klassikadistantsil oli nende vahe täna 11,9