Kuldre korvpallurid said jagu Iisaku meeskonnast

Kuldre kooli korvpallimeeskond sai Eesti meistrivõistluste II liiga vahegrupiturniiril kirja teise võidu, kui alistas täna koduplatsil Iisaku KK 78:72. Võrumaa meeskond kaotas küll esimese poolaja 36:41, kuid kohtumise teisel poolel vaid viie mehega mängule tulnud Ida-Virumaa korvpalurid väsisid ning vaekauss kaldus kodumeeskonna kasuks. Väljakuperemeestest oli 28 silmaga üleplatsimees viis kaugvset tabanud Eiko Roosimaa. Kahekohalise skoorini

Tasavägise avageimi kaotus murdis võrulased

Valio Võru VK võrkpallimeeskonna lootus Schenkeri liigas play-offi jõuda muutus senisest veelgi ähmasemaks, sest täna kaotati võõrsil Tartu Pere Leivale 0:3. Kohtumise alguses andsid võrulased vastastele kõva lahingu. Punkt-punkti-mängus kulgenud esimeses geimis oli Võru meeskonnal kasutada ka üks geimpall, kuid seda ei suudetud realiseerida ja lõpuks tuli vastu võtta hoopis 25:27 kaotus. Teine geim kujunes

Rantipolil lasub Reformierakonna needus

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste II liiga lõunatsoonis ei suutnud Rantipol taas jagu saada FC Reformierakond Rapla meeskonnast. Kui turniiri avavoorus kaotati „oravatele” kodus 10:11, siis täna jäädi neile alla ka võõrsil, seekord tulemusega 8:10. Teistele meeskondadele pole võrulased sel turniiril veel kaotanud. Tänases mängus jäi Rantipol vaheajaks 3:7 kaotusseisu ning teisel poolahal enam vahet tasa ei

Kail Piho lõpetas MK-etapil viiendas kümnes

Kail Piho sai kahevõistluse MK-sarja etapil Prantsusmaal Chaux-Neuve’is täna 46. koha. Hüppevõistluses oli Piho 85meetrise hüppega 52. ehk tagantpoolt kolmas. Parima hüppe (118 m) tegi sakslane Tino Edelmann, kellele Võrumaa noormees kaotas enne suusatamist 2.38ga. Murdmaarajal tõusis Piho mõne koha võrra ülespoole. Kolmandat päeva järjest esikoha võitnud itaallasele Alessandro Pittinile kaotas ta lõpuks 3.36,9ga. Kontinentaalkarikasarja

EVFi karikavõistlustelt Võrru teine ja kolmas koht

Võru spordikooli U18 vanuseklassi noormehed saavutasid Eesti võrkpalliliidu (EVF) karikavõistlustel teise ning sama vanuseklassi tüdrukud kolmanda koha. Põltsamaal peetud noormeeste finaalturniiri esikohakohtumiseks kujunenud mängus kaotasid võrulased täna SA Põltsamaa Sport SK eakaaslastele 2:3. Mängu esimesed kaks geimi võitsid võrulased 26:24 ja 25:17. Siis haarasid mänguohjad väljakuperemehed ning võitsid kodupubliku marulisel kaasaelamisel järgmised geimid 25:20, 25:17

Rene Zahkna võitis noorteolümpial hõbemedali!

Võrulane Rene Zahkna võitis noorteolümpial Innsbruckis täna laskesuusatamise 7,5 km sprindis hõbemedali. „Väga hea sõit!” ütles Rene Zahkna isa Hillar Zahkna, kes ise võistelnud laskesuusatamises kahtedel taliolümpiamängudel. Ka hõbemedalivõitja ise on tulemusega väga rahul. „Midagi kripeldama ei jäänud, suusad olid ka väga head ning kokkuvõttes teine koht oli tänane maksimum,” sõnas ta. Mängude kodulehe vahendusel

Regina Oja tuli Eesti vabatehnikasõidus Eesti noortemeistriks, Mariliis Aasa võitis hõbeda

Regina Oja (pildil; Võru suusaklubi/Võru spordikool) võitis täna Otepääl toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel murdmaasuusatamises kuni 16aastaste tüdrukute 5 km vabatehnikasõidu. Kui nädal tagasi oli ta pidanud klassikadistantsil Anette Veerpalu (Karupesa Team) järel hõbemedaliga leppima, siis täna jättis Võru tüdruk kõik konkurendid kindlalt selja taha. Teised medalivõitjad kaotasid talle ligi 40 sekundiga, Veerpalu jäi koguni kümnendaks.

Anti Saarepuu ja Raido Ränkel jäid jäi MK-etapil paarissprindi poolfinaalis eelviimaseks

Murdmaasuusatamise MK-etapil Milanos jäid Eesti II meeskonnas sõitnud Võru suusaklubi mehed Raido Ränkel ja Anti Saarepuu paarissprindi poolfinaalis eelviimaseks. Poolfinaalis olid esimese nelja vahetuse järel kõik 12 tiimi veel kahe sekundi sees ja viimaseks vahetuseks andis Ränkel Saarepuule teate üle üheksandanaenne viimast vahetust kaotas üheksandana, kaotades liidrikohal olnud Prantsusmaa II tiimile vaid 1,2 sekundiga. Viimases