Võru KK kaotas kindlalt KK Pärnu duublile

Võru KK korvpallimeeskond kaotas Eesti meeste esiliiga vahegrupiturniiril täna Pärnus sealse korvpalliklubi duubelmeeskonnale 81:100 (42:45). Võru meeskond oli tagaajaja osas suurema osa mängust, vaid teise poolaja algul suudeti korraks punktiga juhtima minna. Hädas oldi meistriliigas KK Pärnu eest mängivate Toomas Raadiku ja Rannar Raabi, samuti 205 cm pikkuse Olaf Siiguri ohjeldamisega. 202 cm pikkuse Raadiku

Eesti laskesuusatajad lõpetasid noorteolümpia segateatesõidu kaheksanda kohaga

Noorte taliolümpiamängudel Austrias sai Eesti võistkond, kus sõitsid ka Võrumaa noormehed Tarvi Sikk ja Rene Zahkna, täna laskesuusatamise segateatesõidus kaheksanda koha. Kahe neidude vahetuse järel, mida sõitsid Maarja Maranik ja Meril Beilman, oli Eesti 18 võistkonna seas 11. kohal, kaotades esikohal olevale Saksmaale kolme ja poole minutiga. Püsitiirus ühe trahviringi teeninud Sikk tõstis Eesti kümnendaks,

Arstid tõmbasid Gert Goršanovi võistlemisele mainekal Arnold Classicul kriipsu peale

Märtsi alguses USAs toimuvale rammumeeste võistlusele Arnold Classic kutse saanud võrulane Gert Goršanov (30) ei saa kahjuks vigastuse tõttu mainekal jõuproovil osaleda. Pikalt vigastuste käes kannatanud rammumees mõlgutab nüüd koguni spordist loobumise mõtteid. „Eelmisel nädal arsti juures käies selgus, et mu 2010. aasta lõpus vigastatud ja opereeritud põlv pole siiski korralikult taastunud ja on viimasel