Kolmikhüpe ja sprint tõid võrulastele medalirõõmu

Lõunalõvi/Võru spordikooli noortel kergejõustiklastel oli täna Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis alanud Eesti A- ja B-vanuseklassi sisemeistrivõistlustel hea päev – võideti kaks kulda, neli hõbedat ja neli pronksi ning püstitati isiklikke rekordeid. Võrulaste trumpaladeks olid täna kolmikhüpe ja 60 meetri tõkkejooks. Nii võitis B-klassi tüdrukute kolmihüppe 11.32ga Hanna-Mai Vaikla (pildil), teiseks jäänud Vladislava Oleinikut (Audentese SK) edestas

A-klassi judokad avasid Rei tänavuse medaliarve

Võru Rei judokatele algas aasta hästi – Eesti A-klassi meistrivõistlustel Tartus võideti kuus medalit, sealhulgas kaks kulda. Kehakaalus kuni 55 kg finaalis sammus võidult-võidule Rene Sulg, finaalis oli ta parem Mark Potapovist (Põhjakotkas). Võit oli magus, seda enam, et nädal tagasi Elva turniiril pidi Sulg Potapovile alla vanduma. Teise kulla võitis Reile Tarvo Jõgeva, kes

Võrulannad tegid Leedu esiklubidele tuule alla

Balti naiste võrkpalliliiga osavõistlusel Pärnus sai Võru VK/SK täna kirja kaks väärtuslikku võitu – hommikul alistati 3:0 (22, 20, 19) üks oma lähimaid konkurente Jonava Achema KKSC, õhtul aga kaotatud avageimi järel 3:1 (-23, 14, 17, 18) Leedu parim naiskond Kaunase Heksa. Homme mängivad võrulannad Vilniuse SM Tauras Šalčininkai naiskonnaga. Hetk Võru VK/SK ja Achema

Siim Plangit lahutas rallivõidust juuspeen vahe

N4 klassi Subaru Imprezaga sõitnud Siim Plangi ja Marek Sarapuu saavutasid täna Läti meistrivõistluste testvõistluseks olnud Aluksne rallil teise koha. Ralli võitsid Jānis Vorobjovs ja Guntars Zicāns (Mitsubishi Lancer Evo X), võrulased kaotasid neile vaid 1,85 sekundiga. „Olen väga rahul,” ütles Plangi Rally.ee vahendusel. „Polnud esikoha heitlus üldse plaanis. Et nii väike vahe jäi lõpuks,

Võrumaa motomehed saavutasid kaksikvõidu

Täna Lääne-Virumaal Mõedakal toimunud Eesti talvise kestvuskrossi karikasarja esimesel etapil saavutasid soolosiklite klassis kaksikvõidu Võrumaa motomehed Martin Leok (KTM, pildil) ja Timmo Mõts (Kawasaki). Kahe mehe vahe tunniajases sõidus oli 51,5 sekundit. Foto: Ruudulipp.ee

Kadrina alistamine Rantipolile raskust ei tekitanud

Rantipoli meeskond võitis täna Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste II liigas koduplatsil kindlalt seni võiduta oleva SK Kadrina 10:3 (4:1). Heas hoos oli Priit Bahmatšov, kes põrutas palli vastaste väravavõrku neljal korral. Jüri Artemkin lõi kaks väravat, ühe tabamuse said oma nimele Riho Ruusamäe, Oliver Ossipov, Lauri Kunz ja Marek Jenas. II liiga lõunatsoonis liidrikohta jagavatel võrulastel on

Rene Zahkna aitas Eesti võistkonna kaheksandaks

Austrias Innsbruckis toimuvatel noorte taliolümpiamängudel tegi oma neljanda etteaste varem individuaaldistantsidel kaks hõbemedalit võitnud võrulane Rene Zahkna, kes aitas laskesuusatamise ja murdmaasuusatamise kombineeritud segateatesõidus Eesti võistkonnal saada kaheksanda koha. Kolmandas ehk noormeeste laskesuusatamise vahetuses päeva kolmanda aja välja sõitnud Zahkna tõstis Eesti tiimi 14. kohalt kaheksandaks ning Andreas Veerpalu hoidis seda kohta viimasel, murdmaasuusatamise etapil

Parim Võrumaa suusataja Otepää MK-etapi klassikasprindis oli Raido Ränkel

Raido Ränkel (pildil) sai murdmaasuusatamise MK-etapil Otepääl täna klassikasprindis 36. koha. Nende 30 mehe sekka pääsemisest, kes veerandfinaalis jätkasid, jäi 22aastasel Võru suusaklubi noormehel puudu 1,65 sekundit. Kvalifikatsioonis 52. koha saanud Anti Saarepuu jaoks oli tänane võistlus sel hooajal klassikastiilis esimene. Võistluse eel ütles ta ETV vahendusel, et küünarliigese vigastusest paranenud käsi on veel nõrk