Rei naised hoolitsesid Eesti meistrivõistlustel klubi auhinnakapi sisu tõhusa täiendamise eest

Täna Tartus peetud Eesti judomeistrivõistlused andsid kinnitust tõsiasjale, et naiste konkurentsis on Võru Rei endiselt üks Eesti parimaid klubisid. Võrulannade saagiks langes kaks kulda, kaks hõbedat ja üks pronks ning naiskondlik esikoht. Kehakaalus kuni 70 kg oli kulla jagamine Rei siseasi, sest finaali jõudsid Laura-Maria Lehiste ja Anne Jõela. Esikohakohtumises pani Lehiste oma paremuse maksma.

Eesti noortemeistrivõistluste teisel võistluspäeval oli võrulaste trumpalaks kõrgushüpe

Eesti A- ja B-vanuseklassi sisemeistrivõistlustel kergejõustikus jagus Lõunalõvi/Võru spordikooli noortele peotäis medaleid ka Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis peetud jõuproovi teisel päeval. Kulla tõi täna võrulastele Audentese spordigümnaasiumis õppiv Karel Käos, kes ületas A-klassi poiste kõrgushüppes uut isiklikku rekordit tähistava kõrguse 1.86. Helger Pikk sai samal alal 1.80ga viienda koha. Sama vanuseklassi poiste teivashüppes võitis Martin Paakspuu

Võru U20 noormehed tulid saarlaste järel teiseks

Võru spordikooli võrkpallimeeskond saavutas U20 vanuseklassi EVFi karikavõistlustel saarlaste järel teise koha. Reedest tänaseni Rakveres toimunud finaalturniiril olid võrulased Saaremaa spordikooli meeskonnaga vastamisi juba avamängus, kus pidid saarlastele 2:3 alla vanduma. Viiegeimiseks venis ka Võru meeskonna tänane turniiri viimane mäng Rakvere spordikooliga, mis otsustas teise ja kolmanda koha saatuse. Võrulased kallutasid tasavägise kohtumise enda kasuks,

Raido Ränkel oli Otepää MK-etapi 15 km sõidus 44.

Raido Ränkel lõpetas Otepää MK-etapi tänase meeste 15 km klassikasõidu 44. kohaga. Otepääl teist päeva järjest võidutsenud Dario Cologna (Šveits) võiduaeg oli 40.12,4, Ränkel kaotas talle 3.10,4ga. Eesti suusatajatest edestasid Võru suusaklubi meest Algo Kärp (38.) ja Karel Tammjärv (40.). Startis 64 meest.

Neljandast Leedu klubist seekord jagu ei saadud

Naiste Balti võrkpalliliigas pidas Võru VK/SK täna Pärnus viiegeimise heitluse Vilniuse SM Tauras Šalčininkai naiskonnaga ja kaotas 2:3 (-23, -22, 12, 21, -9). Neljast sel etapil Leedu klubidega peetud mängust võitsid võrulannad seega kolm. Liigatabelis on Võru naiskond Pärnu VK ja TÜ/Eedeni järel kolmandal kohal. Paremusjärjestus on siiski veidi ebaülevaatlik, sest Eesti naiskondadel, kel kirja