Võru KK lasi mängu lõpusekunditel võidu peost

Eesti meeste korvpalli esiliigas sai Võru KK täna valusa kaotuse, kui jäi Parksepas 74:77 (50:38) alla vahegrupi liidrile Scanweld/Eesti Näitused. Suuremat osa mängust kümmekonna punktiga juhtinud võrulased lasid võidu käest lõpusekunditel. Tasavägise alguse järel haarasid võrulased mänguohjad esimese veerandaja keskel, kui tegid kaheksapunktise vahespurdi ja asusid mängu 15:6 juhtima. Hea hooga ka jätkati ning esimese

Jätka lugemist →

Hauka veloklubi kolmikürituse
esimene võitja on Taavi Kannimäe

Möödunud pühapäeval suusatamisvõistlusega lõpule jõudnud Hauka veloklubi kolmikürituse üldvõitjaks tuli Taavi Kannimäe. Kolme ala kokkuvõttes edestas ta vaid ühe punktiga Romet Niilust ja kuue punktiga Viljar Kannimäed. Naistest oli parim Anne Kannimäe. Peamiselt Antsla kandi spordihuvilisi koondanud sarjas võisteldi peale suusatamise veel rattakrossis (mullu 4. septembril) ja murdmaajooksus (15. oktoobril) ning parimad selgusid kümmekonnas vanuseklassis.

Jätka lugemist →

Võru piljardimängijad jäid medalita

Võru piljardispordi klubi mängijatel ei õnnestunud läinud nädalavahetusel Tartus peetud Eesti meistrivõistlustel pool-piljardis medalile jõuda, parimateks tulemusteks jäid 5.-8. koha jagamised. 14.1 ja 9-palli mängus tuli Eesti meistriks Denis Grabe, 8-palli mängus Erki Erm (mõlemad Baribal).