Ülevaade Võrumaa saalijalgpalli hetkeseisust

Saalijalgpallis mängiti laupäeval välja Rõuge Cup, mis tänavu langes Rantipoli vutimeeste saagiks. Suuremale osale Rõuge Cupil osalenud meeskondadest oli see võistlus omamoodi eelsoojendus enne vähem kui kuu aja pärast peetavaid Võrumaa meistrivõistlusi. Rõuge Cupil osalenud meeskondade kohta jagab allpool oma muljeid üks üleeilse võistluse korraldajaid ja Rõuge jalgpallimeeskonna liidreid Janek Siska. Rantipol (Rõuge Cupil 1.).

Jätka lugemist →

Martti Nõmme sai Tehvandi hüppemäel teise koha

Otepääl Tehvandi trampliinil eile toimunud Audentese auhinnavõistlustel suusahüpetes sai Martti Nõmme (Võru spordikool) Karl-August Tiirmaa järel teise koha. Mats Piho (Taevatäht) oli neljas ja Markus Robin Kütt (Võru spordikool) viies. Kahevõistluse võitis samuti Tiirmaa, Piho oli taas neljas ja Kütt viies.

Kestvuskrossisarjas Võrumaale taas kaksikvõit

Eile Kose rajal sõidetud Eesti kestvuskrossi talviste karikavõistluste teisel etapil saavutasid soolotsiklite klassis nii nagu nädal tagasi toimunud avaetapilgi kaksikvõidu Võrumaa motomehed Martin Leok (pildil) ja Timmo Mõts. Foto: Martin Mand/Ruudulipp.ee

Palju õnne! Eugen Kuusik 65

Täna saab 65aastaseks Võrumaa autosportlane Eugen Kuusik. 1975-92 krossiradadel mehetegusid teinud Kuusik saavutas 1992. aastal Saksamaal autokrossi Euroopa karikavõistlustel viienda koha, 1988. aastal tuli autokrossis ka N Liidu meistriks. Kuusik on ka mitmekordne Eesti meister rallikrossis. 1991.-2011. aastani töötas Kuusik OÜ Vaiest juhatajana.