Andres Raja võistlus kestis vaid seitse sekundit

Andres Raja katkestas Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis alanud rahvusvahelise seitsmevõistluse juba esimese ala järel. 29aastane Võrumaa mitmevõistleja jooksis 60 meetrit 7,05ga, kuid jättis siis võistluse reielihase vigastuse tõttu pooleli. „30 meetri läbimisel tundsin tagareies valu. Ei oska täpsemalt öelda, tõenäoliselt on väike trauma, võib-olla mikrorebend,” ütles Raja Delfile. „Eile õhtul käisin siin samas treenimas ning ei

Võrumaa koolinoorte sisemeistrivõistlustel saavutasid kolm noort sportlast neli alavõitu

Võru spordikeskuses eile toimunud Võrumaa koolinoorte meistrivõistlustel sisekergejõustikus võitsid tüdrukutest neli esikohta Hanna-Mai Vaikla (Võru Kesklinna G) B-vanuseklassis ja Stefani Vissel (Võru Kreutzwaldi G) C-vanuse-klassis ning poistest Markus Salumets (Antsla G) C-vanuseklassis. Poiste B-vanuseklassis tuli Allan Katšmazov (Võru Kesklinna G) kolmekordseks võitjaks. Võitjad. Meesjuuniorid. 60 m Uku Andla (Audentese SK) 7,40. 200 m Karel Osi