Siim Plangi oli kiireim nii Otepää talverallil kui ka Eesti rallisprindi meistrivõistluste avaetapil

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Subaru Impreza) võitsid täna Otepääl peetud Eesti rallisprindi meistrivõistluste avaetapi ning olid kiireimad ka Otepää talverallil. Otepää talveralli kuulus E-Cup karikavõistluste sarja, kus startisid peamiselt rahvusliku rühma autod, ning oli ühtlasi ka Eesti noorteralli meistrivõistluste avaetapp. Neliveolise autoga väljaspool E-Cupi arvestust sõitnud võrulased olid kuue kiiruskatse kokkuvõttes kindlalt kiireimad, ralli

Võru meeskonna kaotusterida pikenes veelgi

Valio Võru VK pidi Schenkeri võrkpaliliigas juba üheksandat kohtumist järjest palliplatsilt kaotusega lahkuma, Poliurs/Ozolnieki meeskonnale kaotati täna 1:3. Võrulased võitsid koduväljakul peetud mängus küll avageimi 25:16, kuid kaotasid kolm järgmist 20:25, 16:25 ja 21:25. „Esimese geimi võitsime kindlalt, sest suutsime lüüa head servi. Mängu andsime aga ära oma eksimustega – rünnakul 33 ja servil 14

Võrulannad kaotasid TÜ/Eedenile 0:3

Võru VK/SK võrkpallinaiskond alustas Eesti meistrivõistluste põhiturniiri kolmanda ringi mänge täna Tartus 0:3 kaotusega Tartu Ülikool/Eedenile. Ei saa öelda, et tartlannadele kindlalt alla jäänud Võru naised poleks võidelnud. Esimeses geimis jõuti 16:21 kaotusseisust vastastest korraks vaid punkti kaugusele (21:22), kuid geim kaotati ikkagi 21:25. Teises geimis jäi Võru taha 11:23, mängis siis välja seisu 20:24,

Kuldre kool sai II liigas järjekordse kaotuse

Eesti meeste korvpallimeistrivõitluste II liigas kaotas Kuldre kool eile õhtul koduplatsil lähimale konkurendile Turba gümnaasium/Keila KK’le 77:92 (32:40) ja on nõrgemas vahegrupis kahe võidu ja kümne kaotusega endiselt viimasel kohal. Võõrustajate resultatiivsemad olid Eiko Roosimaa 25, Einar Kärgenberg 20 ja Renee Kilter 19 punktiga. Külalistest viskas Fredi Raba parimana 26 silma.