Tanel Leok tuli Prantsusmaa rannakrossil teiseks

Tanel Leok saavutas täna Prantsusmaal Le Touquet’s toimunud suurel rahvusvahelisel rannakrossil tsiklite klassis teise koha. Ligi kolm tundi kestnud sõidu lõpetas esimesena prantslane Jean-Claude Mousse (Yamaha), kes edestas oma kaasmaalast Nicolas Aubini (Honda) ühe minuti ja kümne sekundiga ning Rockstar Energy Suzuki meeskonnas sõitevat Leokit ühe minuti ja 23 sekundiga. Kuna Aubin oli rajal kõrvalist

Võru spordikool jäi Põltsmaa Felixi vastu plussi

Võru spordikooli võrkpallimeeskond oli Eesti meistrivõistluste esiliigas sel nädalavahetusel kahel korral vastamisi Põltsamaa Felixiga, kodus saadi kirja 3:1 (-21, 17, 13, 19) võit ja võõrsil 2:3 (-23, -22, 31, 22, -10) kaotus. Teistes vahegrupis 5.-8. kohani peetud mängudes võitis Tallinna Ülikool Pärnu VK duublit 3:0 ja Vahegrupiturniiril on mängida veel üks topeltvoor kahe nädala pärast.

Võru võrkpallurid jäid TTÜle kuivalt alla

Valio Võru VK võrkpallimeeskond jäi tänases Schenkeri liiga mängus TTÜ meeskonnaga taas kaotajaks. Põhiturniiri kümnes järjestikune kaotus tuli numbritega 0:3 (-17, -21, -23). „Üldiselt kindel kaotus. Viimases geimis tekkis õhkõrn lootus, kui suutsime 21:23 seisust viigistada, kuid viimased kaks punkti läksid ikkagi kodumeeskonnale,” ütles Võru meeskonna peatreener Marko Mett. Oma mängijaist treener kedagi esile tooma ei

Kaotus kukutas Rantipoli esikohakonkurentsist

Rantipoli meeskond kaotas Eesti saalijalgpalli II liiga eelviimases voorus täna võõrsil Tartu Ülikool Faunale 3:6 (1:5), mis võttis võrulastelt võimaluse võidelda lõunatsooni esikoha eest. Väravatevaeses mängus said Rantipoli meestest jala valgeks Siim Lepp, Priit Bahmatšov ja Riho Ruusamäe. Puudust tunti meeskonna parimast väravakütist Jüri Artemkinist, kes seekord ei mänginud. Tsooni võitja selgitavad viimase vooru omavahelises

Võrumaa suusahüppajatele kaks esikuuikukohta

Täna Otepääl Tehvandi K90 hüppemäel peetud Eesti meistrivõistlustel suusahüpetes sai Martti Nõmme (Võru spordikool) absoluutarvestuses viienda ja HanHendrik Piho (Taevatäht) kuuenda koha. Eesti meistriks krooniti Kaarel Nurmsalu (Telemark), kelle hüpped kandusid 94,5 ja 95,5 meetri kaugusele. Võit oli mäekõrgune – teised medalimehed hüppasid seitse-kaheksa meetrit vähem ja kaotasid 250,5 punkti kogunud Nurmsalule 37,5 punktiga. Martti