Rõuge meeskond tuli EKSLi meistriliigas kuuendaks

Rõuge põhikooli meeskond tuli Eesti koolispordiliidu 6.-9. klasside saalijalgpalli meistriliiga finaalturniiril Viljandis kuendaks, meeskonna parimaks mängijaks tunnistati Tauri Laanesaar. Läinud nädala reedel Viljandis toimunud finaalturniiril osales ka Võru Kesklinna gümnaasiumi meeskond, kes jäi jagama 13.-14. kohta. Esikoha võitis Põltsamaa ühisgümnaasium.

FC Heliose Võru poistele Lootos Cupil kolmas koht

Nädalavahetusel Põlvamaal toimunud Kagu-Eesti suurimal noorte jalgpallivõistlusel Lootos Cup saavutasid FC Heliose Võru poisid kuni üheksa-aastaste turniiril Riia SK Babite ja Tartu JK Tammeka järel kolmanda koha. Kuni kümneaastaste poiste turniiri lõpetas FC Helios Võru kuuenda ehk eelviimase kohaga.

Lõunalõvi poisid olid klubide karikavõistlustel lähedal esikolmikusse pääsemisele

Võru Lõunalõvi poisid tulid eile Tartu ülikooli spordihoones peetud Eesti noorte talvistel klubide karikavõistlustel kergejõustikus neljandaks, kolmandast kohast jäi võrulasi lahutama vaid kolm punkti. Ainsa alavõidu tõi Lõunalõvile teivashüppes 4.20 ületanud Martin Paakspuu, lisaks sai ta 60 meetri tõkkesprindis 8,48ga teise koha. Kõrgushüppes tuli Karel Käos 1.79ga kolmandaks. Võru tüdrukud said võistkondlikult kaheksanda koha. Individuaalselt