Kaks tasavägist geimilõppu libisesid võrulastel peost ning tabelisse saadi järjekordne kaotus

Schenkeri võrkpalliliigas ei õnnestu Valio Võru VK meeskonnal kuidagi võidusoont leida, täna kaotati koduväljakul Daugavpilsi ülikoolile 1:3. Kohtumise avageim lõppes ligi 40minutise mängu järel võrulaste 29:31 kaotusega. Võru juhtis 22:18, kuid jäi siis 22:24 taha. Esimesed kaks geimpalli suudeti päästa ning tänu Robert Tähe kahele serviässale mindi omakorda 25:24 ette. Kahjuks ei suutnud võrulased koguni

Kaitsejõudude parimad suusatajad
on Kaitseliidu Võru malevas

Haanjas toimunud Eesti kaitsejõudude meistrivõistlustel suusatamises võitis meeste 10 km distantsil nii nagu mullugi esikoha Uku Vislapuu (Kaitseliidu Võru malev). Patrullsuusatamises kaitses möödunud aasta esikohta Kaitseliidu Võru malev. Eile toimunud 10 km suusatamises said võrulased koguni nelikvõidu, sest Vislapuule järgnesid Priit Narusk, Martin Pajos (mõlemad Lõuna kaitseringkond) ja Tauno Mölder (Kaitseliidu Võru malev). Naiste 5

Misso rallikrossirajal on homme jäärajasõit

Misso rallikrossirajal peetakse homme, 11. veebruaril jäärajasõiduvõistlus „Misso talv 2012”. Võistlusraja pikkus on 1,2 km ning mõõtu võetakse seitsmes masinaklassis, sealhulgas eraldi piikrehvidega autodel. Võistlussõitudega alustatakse kell 9.45. Võistluspäev on planeeritud üsna pikaks – piikrehvidega autode sõit algab kell 14.35 ehk pärast tavaklasside võitjate autasustamist.

Jalgpallurihakatised võistlevad Võrus Helios Cupil

Võrus toimub eeloleval nädalavahetusel FC Heliose korraldusel laste jalgpalliturniir, kus kahes vanuseklassis mängib kokku 16 võistkonda. Võistluse korraldaja Jaanus Vislapuu teatel mängivad 2004. aastal sündinud poiste turniiril peale Heliose Võru poiste veel Harju JK kaks võistkonda, Heliose Tartu ja Ülenurme meeskond ning Tartu JK Tammeka, Põlva FC Lootos ja FC Elva. 2005. aastal sündinud poiste