Võrumaa motomehed võtsid jäärajal kolmikvõidu

Haapsalus Holmi rannas toimus täna mootorrataste jäärajasõidu Eesti meistrivõistluste avaetapp, kus jääpiikidega tsiklite MX1-klassis saavutas esikoha sel päeval 22aastaseks saanud Martin Leok (pildil, nr 311). Kolmikvõidu kindlustasid Võrumaa motomeestele Taavi Nassar (pildil, nr 156) ja Timmo Mõts. Neist viimane võitis esikoha ka Eesti karikavõistluste arvestusse läinud krossinaeltega tsiklite vabaklassis. Võisteldi merejääle lükatud 1,9 km pikkusel

OK Võru orienteerujad võitsid Eesti meistrivõistlustel sprindis seitse medalit

Põlva lähedal Kadajal selgusid täna selle aasta esimesed Eesti meistrid suusaorienteerumises ning OK Võru oli seitsme medaliga üks edukamaid klubisid. Noorteklassides võitsid sprindis hõbemedali Marianne Haug (N16) ja Kristiina Himma (N14) ning pronksi Tanel Papp (M18), Mihkel Parts (M14) ja Silvia Luup (N16). Laura Joonas (N18) ja Jüri Joonas (M20) said neljanda ning Janek Piirisild

Võru spordikooli lastele peoga esikolmikukohti

Eesti suusaliidu kahevõistluse ja suusahüpete noortesarja etapil Elvas võitsid täna mitu auhinnalist kohta ka Võru spordikooli noored. Kuni 14aastaste poiste kahevõistluses saavutas Klaus Kolpakov teise koha, suusahüpetes tuli ta neljandaks. Sama vanuseklassi ainus tüdruk Sandra Sillaste oli koos poistega võisteldes kahevõistluses viies ja suusahüpetes kuues. Kuni 12aastaste tüdrukute kahevõistluses said kaksikvõidu Annemarii Bendi ja Grete

Vastseliina noored laskesuusatajad võitsid Piletilevi sarja avaetapil kolm esikohta

Piletilevi noortesarja tänavuse hooaja avaetapil Haanjas olid kavas ühisstardist sõidud, millest Võrumaa noored laskesuusatajad võitsid kolm. Kuni 17aastaste poiste 10 km sõidus võitis esikoha Tarvi Sikk (Vastseliina SK), kes edestas 53 sekundiga oma klubikaaslast Timo Truud. Mõlemal seisab peagi ees võistlemine noorte MMil. Kuni 15aastaste poiste 5 km sõidu võitis Hannes Moor. Keit Sikk (mõlemad

Anti Saarepuu piirdus Skandinaavia karikasarja kodusel etapil klassikasprindis 21. kohaga

Anti Saarepuu sai täna Albus toimunud Skandinaavia karikasarja etapil meeste klassikasprindis 21. koha. Meeste sprindi võitis norralane John Kristian Dahl. Eesti suusatajatest edestasid Saarepuud Siim Sellis (10.), Marko Kilp (14.), Timo Simonlatser (15.) ja Kein Einaste (17.).Artur Palok sai 46. koha. Võistles 87 meest. Ka naiste sprindis läks võit Norrasse, parim oli Maria Nysted Groenvoll.

Kail Piho sai MK-sarja etapil 34. koha

Kail Piho sai täna Kasahstanis Almatõs toimunud kahevõistluse MK-sarja etapil 34. koha. Võistluse esimeses pooles andis K125 mäelt sooritatud 111meetrine hüpe Pihole 46 mehe seas tagantpoolt kolmanda koha. 135meetrise hüpega liidriks asunud jaapanlasele Akito Watabele kaotas Võrumaa noormees enne suusatamist kahe minuti ja 56 sekundiga. Suusarajal sõitis Piho välja päeva 13. aja ja möödus kümmekonnast