Siim Plangi lõpetas Sarma ralli üheksanda kohaga

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Subaru Impreza) lõpetasid nädalavahetusel Ape ja Gulbene ümbruses toimunud ning Läti meistrivõistluste etapiks olnud Sarma ralli üheksanda kohaga. Esikoha võitsid Kaspar Koitla ja Andres Ots (Mitsubishi Lancer EVO 9). Kahe päeva jooksul läbisid võistlejad veidi üle 400 kilomeetri, sellest kümnel kiiruskatsel 129 kilomeetrit. Plangi alustas võistlust hästi ja asus rallit

Martin Leok püsib kestvuskrossisarjas võitmatuna

Eesti kestvuskrossi talvised karikavõistlused jätkusid Martin Leoki edu tähe all – Võrumaa motomes võitis tsiklite klassis ka eile Kose-Ristil peetud sarja kolmanda etapi ning hoiab enduroklassis kindlalt esikohta. Eelmisel kahel etapil Leoki järel teiseks tulnud Timmo Mõts sai seekord viienda koha. E2-klassis oli ta Toomas Triisa järel teine, kuid kokkuvõttes püsib endiselt liidrikohal.

Sõmerpalus peeti Eesti-Soome motomaavõistlus

Sõmerpalu motohallis eile peetud Eesti-Soome mini-MX maavõistluse esimesel etapil osales ka kolm Võrumaa kihutajat. Mini MX hobiklassis tuli Kevin Kaurson neljandaks, ekspertklassis oli Raino Käär viies ja Günther Sein üheksas. Esikoha võitsid vaatavalt Mati Tagapere ja soomlane Jani Meuronen.