Võru vald alistas suurelt Kuldre kooli

Võru valla korvpallimeeskond alistas Võrumaa korvpallimeistrivõistlustel Kuldre kooli 90:42 (46:21). Täna Puigal peetud mängus oli võitjatest 31 punktiga resultatiivseim Bertti Abel ja kaotajaist 14 punktiga Ville Värton.

Võru VK/SK võrkpallinaiskond sai meistriliigas lähima konkurendi üle kirja tähtsa võidu

Võru VK/SK võrkpallinaiskond võitis Eesti meistrivõistlustel koduväljakul Tallinna Ülikooli 3:0 ning kindlustas oma tänase vastase ees põhiturniiri viiendat kohta. Tõusude-mõõnadega kulgenud ja ligi 40 minutit kestnud avageimis juhtisid võrulannad 16:11, jäid siis küll 20:23 kaotusseisu, ent teenisid geimi lõpus viis punkti järjest ja võitsid 25:23. Geimivõidust innustust saanud Võru võrkpallurid jätkasid hea hooga ning teine

Puiga poisid jätkavad 2001 liigas 9.-16. kohani

Puiga APSi korvpallipoisid kaotasid Eesti 2001 liiga üleminekuturniiril kõik kolm kohtumist ja jätkavad mänge 9.-16. kohani. Läinud nädalavahetusel Märjamaal peetud mängudes jäi Puiga APS Märjamaa SKle alla 38:58, KK Hito/Jõhvi SKle 35:59 ja Nõmme SKle 35:68. Hetk Puiga (hallis vormis) ja Märjamaa poiste mängust. Foto: Märjamaa SK

ÕL: Zahknad – kaks meest, kolm medalit

Kas noorte olümpial laskesuusatamises kaks hõbedat võitnud Rene Zahkna lööb isa Hillari tulemused üle, küsib Õhtuleht. „Mul ei õnnestunud tiitlivõistlustel individuaalselt ainsatki head laskmist teha, Renel läks see kohe korda,” kiidab 1992. aasta MMilt meeskonnasõidu pronksiga naasnud Hillar Zahkna poega, kes noppis noorteolümpialt üllatuspommina kaks hõbemedalit. Ometi pole mõtet 17aastase Rene jaanuaris Austrias võidetud sprindi-