Võru KK edasipääsulootused sai tõsise tagasilöögi

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigas play-offi pääsme eest võitlev Võru KK sai täna koduväljakul valusa 66:77 (42:33) kaotuse lähimalt konkurendilt Kuressaare SWE-7’lt, viimane veerandaeg kaotati seejuures 25 punktiga. Kohtumise esimesel poolel domineerinud Võru meeskond alustas viimast kümmet mänguminutit 14punktisest eduseisus (60:46), kuid siis tehti ridamisi valesööte ja eksiti visetel ning kolme minutiga vähes vahe vaid kahepunktiseks

Parimad olid Kuldre poisid ja Puiga tüdrukud

Eesti koolispordiliidu 4.-5. klasside 3 x 3 korvpalliturniiri Võrumaa võistluse võitis poistest Kuldre kooli I ja tüdrukutest Puiga põhikooli III võistkond. Eile Puigal peetud turniiri finaalis võitsid Kuldre kooli poisid (juhendaja Margus Klaar) Parksepa keskkooli 15:6. Kolmandaks tuli Puiga põhikooli I meeskond. Tüdrukute turniiril jagasid kõik esikolmikukohad omavahel Puiga põhikooli võistkonnad (juhendaja Meelis Reinberg), mujalt

Sadolin Cupil jõudsid esikolmikusse nii Võru Kreutzwaldi gümnaasium kui ka Varstu keskkool

Läinud nädala reedel ja laupäeval Viljandis toimunud koolinoorte segavõrkpallivõistlusel Sadolin Cup jõudsid Võrumaa võistkonnad mõlemas arvestuses esikolmikusse: M-liigas (korraga väljakul neli noormeest ja kaks neidu) saavutas Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi võistkond (õpetaja Argo Käpa) Viljandi maagümnaasiumi järel teise koha, N-liigas (neli neidu ja kaks noormeest) tuli Varstu keskkool (õpetaja Riho Lehiste) Kadrina keskkooli ja Viljandi Jakobsoni