Andres Raja tuli tõkkesprindis Eesti sisemeistriks

Andres Raja võitis Tartus toimuvatel Eesti sisemeistrivõistlustel kergejõustikus 60 meetri tõkkejooksus kuldmedali. Kaks nädalat tagasi tagasi vigastuse kartuses Tallinnas rahvusvahelisel jõuproovil seitsmevõistluse pooleli jätnud Raja läbis täna eeljooksus 60 meetrit tõketega ajaga 7,96 ja parandas õhtuses finaalis seda tulemust veel 0,08 sekundi võrra. Tema isiklik rekord sel alal on 7,83. Raja jäi oma tulemusega enam-vähem

Võru naiskond jäi Viljandile selgelt alla

Võru VK/SK võrkpallinaiskond kaotas täna Eesti meistriliigas Viljandi Metallile koduplatsil 0:3. Liigas juhtkohal oleva Viljandi Metalli ülekaal oli ilmne: võrulannadele anti geimides vaid vastavalt 12, 17 ja 11 punkti. „Viljandi on väga tugev, lõi meid serviga ära,” ütles Võru naiskonna peatreener Raivo Jeenas. Võru naiskonna suurimad punktitoojad olid täna seitsme punktiga Eliise Hollas (pluss-miinus süsteemis

Martin Leok võitis Pärnu talikrossil mõlemad sõidud

Martin Leok võitis täna Pärnus toimunud Eesti talimotokrossi meistrivõistluste teisel etapil MX1-klassis mõlemad sõidud ja on oma võistlusklassis meistrivõistluste suveräänne liider. Mini MX klassis oli Raino Käär neljas ja hoiab sama kohta ka kahe etapi kokkuvõttes. Meistrivõistlustel on ees veel üks etapp.

BC Roman avas oma võiduarve

BC Romani korvpallimeeskond saavutas Võrumaa tänavustel korvpallimeistrivõistlustel esimese võidu, kui alistas täna võõrsil Kuldre kooli meeskonna 72:45 (38:22). Võitjatest viskas Asso Uibo parimana 26 ja kaotajaist Kaidar Taal 18 punkti.

Kiidil selgusid Võrumaa meistrid slopestyle’is

Kiidil peeti eile õhtul Võrumaa lahtised meistrivõistlused lumelaua slopestyle’is ehk pargisõidus. Meeste võistluse võitis tartlane Madis Bachmann, parima Võrumaa lumelaudurina jagas Paul Suumann viiendat-kuuendat kohta. Naiste arvestuses võidutses Kristel Soonets Tartust, Kiidi oma tüdruk Ann Maria Piho oli kolmas. 14-17aastaste noorte arvestuses saavutas võrulane Markus Külaviir (pildil) Põlvamaa noormehe Carl-Robert Linnupuu järel teise koha. Kuni

Kuldre kool sai vahegrupis kolmanda võidu

Kuldre kooli korvpallimeeskond võitis eile koduväljakul peetud Eesti meeste meistrivõistluste II liiga kohtumises SK Haapsalu/Rannarootsi 75:62 (43:31). Võitjate resultatiivsemad olid Eiko Roosimaa (pildil) 25, Renee Kilter 16 ja Einar Kärgenberg 12 punktiga. Külaliste parimana viskas Rene Orumaa 26 silma. Kuldre meeskonnal on vahegrupis pidada veel viimane mäng võõrsil Vasalemma/Keila KKga. Vahegrupi 10.-17. kohani tabel (võidud