Võrumaa laskesuusatajad jäid noorte MMi avadistantsil võistlejaterivi tagumisse poolde

Soomes Kontiolahtis alanud noorte ja juunioride laskesuusatamise MMil täna noormeeste 12,5 km sõidus stardis olnud kolmest Võrumaa noormehest sai Timo Truu parimana 62. koha. Kulla võitis prantslane Aristide Begue, kes oli täna täpseima käega mees, tehes nelja tiiruskäigu peale kokku vaid ühe möödalaskul. Lõpuajaks sai prantslane 40.45,8. Timo Truul jäi tabamata kaheksa märki ja ta

Neljast Heliose karikast on kolm omaniku leidnud

Võru spordikeskuses laupäeval toimunud 2003. aastal spmdinud poiste jalgpalliturniiri Helios Cup võitis Tartu JK Tammeka meeskond, korraldajaklubi FC Helios Võru I meeskond tuli kolmandaks. FC Helios Võru II sai kaheksa meeskonna seas seitsmenda koha. „Kui FC Helios Võru II võistkond koosnes uutest poistest, kellele oli paar vanemat olijat appi saadetud, et kogemusi omadada, siis meie

Parksepa SK/Võru A-klassi korvpallimeeskond pääses esiliigas esineliku finaalturniirile

Parksepa SK/Võru korvpallimeeskond saavutas Eesti A-klassi (1993. a ja hiljem sünd) noormeeste korvpallimeistrivõistluste esiliiga idatsooni tugevamal vahegrupiturniiril teise koha ja pääses esiliiga final fouri, mis peetakse 4. märtsil Kohilas. Esiliigas esinelikusse jõudmine annab Parksepa klubi korvpalluritele ühtlasi võimaluse võidelda järgmise aasta eliitliiga koha eest. Parksepa SK/Võru noormeeste treeneri Kalev Palo sõnul on kahju viimasest mängust

Kobelas peeti jäärajasõiduvõistlus

Eile Antsla külje all peetud autode jäärajasõiduvõistlusel „Kobela jää 2012 1+1” võitsid esikoha Genadi Pedras (4WD), Erich Unt (2WD esivedu), Erki Lind (2WD tagavedu), Margus Ojaots (2WD piikrehvidega), Tiveko Veesaar (noored) ja Triinu Meltsov (naised).

Veoautokrossi meistrisarja asusid avaetapi võiduga juhtima Sigmar Tammemägi ja Ott Kevvai

Veoautoautokrossi Eesti meistrivõistluste avaetapil laupäeval Varstu vallas Matsi rajal võitsid esikoha Ott Kevvai ja Sigmar Tammemägi. Kodurajal GAZ 53 klassis võidutsenud Tammemägi järel tuli teiseks Vaiko Samm Haanjast ja kolmandaks Raivo Raju Jõgevamaalt. Teistest Võrumaa meestest oli Illimar Hirsnik viies, Toomas Repp kuues ja Kevin Keerov kaheksas. Finaalsõidus hange kinni jäänud ja katkestanud Mikk Mäesaar

Hokimeeste liigadebüüt: kaks suurt kaotust

HK Rõuge Snaiprid/Metsavennatalu jäähokimeeskond kaotas laupäeval Valgas peetud Eesti loodusliku jääga väljakute hokiliiga (LJHL) lõunatsooni esimesel turniiril Valga HK Lionsile 0:13 ja HK Äksi MC39’le 2:9. Eeloleval reedel, 24. veebruaril toimub Rõuges tsooni teine turniir. Mängud Rõuge jääväljakul algavad kell 11.

Noorimad judokad maadlesid sõbrapäeva turniiril

Võru spordikeskuses peeti eile järjekordne laste (2002.a sündinud ja nooremad) sõbrapäeva judoturniir, kus võistles kokku 31 judokat. Võistluse korraldanud judoklubi Rei teatel oli eesmärgiks anda maadluskogemust just kõige väiksematele, seega maadlesid ainult valge ja kollase vööga judokad. Lisaks Võru oma poistele-tüdrukutele, olid kohal ka Kääpa, Krabi ja Keeni judokad ning paar Viljandi Taifu klubi last.

Võru lauatennisemängija võitis Haapsalus
peetud igamehe paaristurniiril esikoha

Võru Lauatennise Seltsi mängija Agnar Pirnpuu võitis koos Allan Kottisega (LTK Kalev) laupäeval Haapsalus toimunud igamehe paarismängu. Turniiril osalesid Eesti reitingus 269. kohast allpool olevad mängijad, kes pandi paari oma reitingu järgi: esimene ja viimane, teine ja eelviimane jne, selgitas Pirnnpuu. Haapsalu võistlusel selgusid ka spordiliidu Jõud meistrid. Üksikmängus võistlesid Võru mängijaist Pirnpuu, Indrek Penk