Regina Oja oli Põhjamaade noortemeistrivõistlustel vabatehnikasprindis parimana eestlannana 16.

Otepääl ja Mammastes täna alanud Põhjamaade noorte meistrivõistlustel sai võrulanna Regina Oja tüdrukute vabatehnikasprindis Eesti koondise parimana 16. koha, Mariliis Aasa oli 20. Kulla võitis Maja Dahlqvist (Rootsi). Poiste sprindi võitis Erik Söderlund (Rootsi). Mihkel Joonas sai 41. koha. Kahevõistluses, kus esikoha võitis Harald Riiber (Norra), jäi Markus Robin Kütt 15 võistleja seas eelviiamseks.

Tanel Leok vigastas treeningul jalga

Rockstar Energy Suzuki meeskonnas sõitev Tanel Leok (pildil) vigastas Lommelis treenides jalga ja tema start sel nädalavahetuse Hawkstone Park International motokrossil on kahtlane, vahendas Ruudulipp.ee. Teise sõitjaga kokkupõrkamise järel kukkudes vigastas Leok esmase info kohaselt hüppeliigese sidemeid. Täpsemat infot vigastuse kohta saab homme, kui Leoki arst röntgenpildid üle vaatab.

Rene Zahkna sai noorte laskesuusatamise MMil sprindis Eesti koondise parimana 23. koha

Soomes Kontiolahtis jätkuval noorte ja juunioride laskesuusatamise MMil sai Rene Zahkna täna noorteklassi 7,5 km sprindis eestlastest parimana 23. koha. Kuldmedali võitis norralane Johannes Thingnes Bø. Zahkna tegi täna kiiret sõitu, kuid kaks eksimust lamadestiirus ja üks möödalask püstitiirus ei lubanud tal kõrgemale tõusta. Kulla võitnud norralasele Johannes Thingnes Bøle, kes käis trahviringil kaks korda,

Võrumaa meistritiitlit ja Rantipoli karikat asub laupäeval jahtima 12 saalivutimeeskonda

Tosin Võrumaa saalijalgpallitiimi alustab homme hommikul Võru spordikeskuses kogu päeva kestvaid pallilahinguid, et välja selgitada tänavune maakonna meister. Meeskonnad on jagatud kahte alagruppi, kummastki pääseb poolfinaali kaks paremat. Esimeses alagrupis mängivad eelmise aasta turniiri kolmas ja neljas meeskond – Rõuge ja Rantipol, kellele peaks kõva konkurentsi pakkuma hiljuti Rõuge Cupil Rantipoli ja Parksa järel kolmandaks