Võrumaa teedel oli kiireim kihutaja Rainer Aus,
Siim Plangi tuli kodusel rallil kolmandaks

Eesti autoralli meistrisarja esimeseks etapiks olnud Võrumaa talveralli võitsid Rainer Aus ja Rein Jõessar (Mitsubishi Lancer EVO 9), Võrumaa oma meestele Siim Plangile ja Marek Sarapuule (Subaru Impreza) kuulus kolmas koht. Ralli võitja selgus viimasel katsel. Enne seda juhtisid lätlased Jānis Vorobjovs ja Guntars Zicans (Mitsubishi Lancer EVO X), kes edestasid Ausi ja Jõessarit 3,3

Kail Piho teenis MK-sarja esimese punktikoha

Kail Piho lõpetas Tšehhimaal Liberecis toimunud kahevõistluse MK-etapil tänase võistluse 29. kohaga ning teenis karjääri esimesed MK-sarja punktid. „Tegin lõpuks ühe korraliku võistluse. Olen terve talv tundnud, et võin võistelda punktikohtadele, põhiliseks takistuseks on olnud liigne pinge ja selle tõttu olen kõrbenud,” kommenteeris Piho. „Nüüd lõpuks suutsin ennast vabaks lasta ja teha seda mida oskan.

Rene Zahkna tõusis jälitussõiduga viis kohta

Võrulane Rene Zahkna (pildil) sõitis Soomes Kontiolahtis noorte ja juunioride MMi viimases stardis välja oma parima tulemuse sel võistlusel – 10 km jälitussõidus tõusis ta 23. stardipositsioonilt 18. kohale. Zahkna alustas puhta laskmisega ja tõusis korraks ka 17. kohale, kuid teises lamadestiirus eksis kahel korral ning langes 23. kohale. Kaks trahviringi tuli sõita ka esimese

Regina Oja ja Mariliis Aasa võistlesid teatesõidus

Põlvamaal Mammastes toimunud põhjamaade noortemeistrivõistlustel suusatamises võistles tänases teatesõidus täna ka kaks Võrumaa tüdrukut. Regina Oja sõitis 13 tiimi seas seitsmendaks tulnud Eesti I naiskonnas ja Mariliis Aasa kümnenda koha saanud Eesti IV naiskonnas. Kuldmedali võitis Rootsi esindusnaiskond.