Rauameistri võiduretsept: oma võimaluste ärakasutamine, hea kokkumäng, lisaks peoga õnne

Võrumaa tänavuseks meistriks saalijalgpallis tuli läinud laupäeval Võru spordikeskuses toimunud turniiril Rauameister, kes suutis enda kasuks kallutada nii poolfinaalile Parksaga kui ka Rantipoliga peetud esikohamängule järgnenud penaltiseeria. Konkurentidelt pälvis Rauameister küllaga kiidusõnu. „Rauameistril oli väga hea meeskond – üritas alati söötudega läbi mängida ja see neil ka õnnestus, kaitses hoidsid korralikult ühte joont ning neil

Jätka lugemist →

Puiga APS lõpetas 2001 liiga 12. kohaga

Puiga APSi korvpallipoisid võitsid 2001 liiga 9.-16. koha turniiril läinud nädalavahetusel esmalt küll Salva/TÜ II meeskonna 58:48, kuid kaotasid seejärel Rakvere SK II meeskonnale 30:72 ja Nõmme SKle 35:80 ning lõpetasid hooaja 12. kohaga. Liiga võitjaks tuli Erkmaa korvpallikool.

Eesti Pagari rahvaliigahooaeg sai läbi

Ainsa Võru meeskonnana sel hooajal Eesti võrkpalli rahvaliigas mängnud Eesti Pagar lõpetas B-tugevusgrupi lõuna regiooni alagrupiturniiri nelja võidu ja kahe kaotuse ning neljanda kohaga. Sellega on turniir võrulaste jaoks lõppenud. A alagrupi lõplik tabel 1. Tartu Ahjusepad 15 punkti (geimid 16:4), 2. Tartu Akademos 15 (17:8), 3. Tartu VK Sahkar 12 (14:10), 4. Eesti Pagar

Jätka lugemist →

Johanna Udrasele Lätis juba teine slaalomivõit

Johanna Udras (pildil) võitis nädalavahetusel Siguldas toimunud Läti mäesuusatamise karikasarja teisel etapil C-klassi tüdrukute slaalomis esikoha. Nädal varem oli ta kiireim olnud ka karikasarja esimesel etapil. Suurslaalomis tuli Udras kolmandaks ja Jane Paulus kaheksandaks. Poiste C-klassis saavutas Karl Sebastian Dremljuga suurslaalomis kolmanda koha. B-klassis oli Romert Rehe slaalomis kuues ja suurslaalomis kümnes.

Võrumaa suusaveteranid võitsid mitu medalit

Pühapäeval Ida-Virumaal Pannjärvel toimunud Eesti veteranide meistrivõistlustel murdmaasuusatamises saavutas Rudolf Mürk (M70) klassikasõidus teise ja vabatehnikasõidus kolmanda koha. Alar Reiska (M45) võitis hõbemedali vabatehnikadistantsil ja Aili Sarik (N40) pronksi klassikasõidus. Vanuseklassis N75+ Karin Lainel konkurente polnud ja nii võitis ta kaks esikohta.