Martin Leokile talikrossis kolmas järjestikune kuld

Martin Leok võitis kolmandat aastat järjest talikrossis MX1-klassi Eesti meistritiitli. Täna Räpinas Linte krossirajal toimunud võistlusel jäi Kawasakiga sõitev Leok võrdsete punktide juures Andero Lusbo järel küll teiseks, kuid eelmise kahe etapiga kättevõidetud edust piisas järjekordse Eesti meistritiitli võitmiseks. „Teises sõidus kihutasime mõnusalt kolmekesi koos, lasin korra selja sirgu, sest teisest kohast klassis piisas täiesti

Võrumaa noortele Piletilevi etapil kolm esikohta

Täna Haanjas toimunud laskesusatamise Piletilevi noortesarja teisel etapil võisteldi sprindis ning Võrumaa noortest võitsid esikoha Rene Zahkna, Timo Truu ja Hannes Moor (pildil). Rene Zahkna (Võru spordikool/Võru Biathlon) pidi kuni 19aastaste noormeeste 7,5 km sprindis sõitma kolm trahviringi, teiseks tulnud Kristjan Koskineni edestas ta 44 sekundiga. Timo Truu edestas kuni 17aastaste noormeeste 7,5 km distantsil

Kail Piho jõudis MK-sarjas taas punktikohale

Kail Piho (pildil) teenis kahevõistluse MK-sarjas teist võistlust järjest punkte, saades täna Lahtis 27. koha. Kahevõistlejaid kiusas Lahtis tugev tuul, mille tõttu jäi ära eilne tiimisprint ning individuaalvõistluse hüpetena läks arvesse neljapäeval peetud eelvõistlus. Kail Piho oli seal 53 mehe seas 108,5 meetri pikkuse hüppega 41. ja Han Hendrik Piho neli meetrit lühema õhulennuga 47.

Kaija Vahtra on suusarajal tagasi

Eile Põlvamaal Mammastes peetud Eesti üliõpilaste meistrivõistlustel murdmaasusatamises oli pärast lapse sündi taas võistlusrajal tagasi võrulanna Kaija Vahtra (Udras), kes lõpetas naiste 5 km sõidu Liis Kalda ja Marju Meema järel kolmandana. Üliõpilaste meistrivõistluste arvestuses kuulus talle Kalda järel hõbemedal. Tudengite hõbeda võitis ka Priit Narusk, kes meeste 10 km distantsil jäi alla vaid Eno

Kuldre kooli meeskond jäi II liigas küll taas viimaseks, aga astus siiski sammukese edasi

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste II liigas pidas Kuldre kool eile oma viimase mängu vahegrupiturniiril 10.-17. kohani ning kaotas võõrsil Vasalemma/Keila KKle 43:69. Võrumaa meeskond lõpetas vahegrupiturniiri kolme võidu ja 11 kaotusega. Sama palju võite ja kaotusi sai kirja ka KK Viimsi, kuid Kuldre korvpallurid jäid konkurendile mõlemas omavahelises mängus alla (65:78 ja 79:81) ning seepärast vahegrupis