Parksepa SK/Võru korvpallimeeskond tuli Eesti
A-klassi meistrivõistluste esiliigas kolmandaks

Parksepa SK/Võru korvpallimeeskond lõpetas A-klassi noormeeste Eesti meistrivõistluste esiliiga kolmanda kohaga. Täna Kohilas toimunud finaalturniiril kaotati poolfinaalis Tabasalu PK/Kohila SK meeskonnale 65:79 ning võideti 3.-4. koha mängus Turba gümnaasium/Keila KK 69:54. Poolfinaal oli Parksepa SK/Võru noormeste treeneri Kalev Palo sõnul esimesel poolajal enam-vähem võrdne, kuid tasapisi pani turniiri favoriit, sügisel ka Eesti karikavõitjaks tulnud Tabasalu

Võru võitis linnade talimängud, teisel võistluspäeval saadi kullalisa mäesuusatamises

Võrus ja Võrumaal sel nädalavahetusel toimunud 28. Eesti linnade talimängudel saavutas suurte linnade (üle 10 000 elaniku) arvestuses esikoha võõrustajate võistkond, järgnesid Rakvere ja Viljandi. Väikestest linnadest (alla 10 000 elaniku) oli parim Kärdla. Talimängude teisel päeval esinesid Võru sportlased kõige paremini mäesuusatamises. Kütiorus peetud võistlusel saavutasid poistest kolmikvõidu Jakob Udras, Karl Sebastian Dremljuga ja

Schenkeri liiga võitis esmakordselt Tartu Pere Leib

Schenkeri võrkpalliliiga võitjaks tuli esmakordselt Tartu Pere Leib, kes täna Tallinnas peetud finaalmängus võitis viimasel viiel aastal liigas esikoha teeninud Tallinna Selveri 3:2 (25, -21, -13, 17, 13). Võitjate poolel sai kolmandas geimis korraks platsile ka võrulasest sidemängija Ats Horn. 3.-4. koha mängus võitis Pärnu VK TTÜ samuti 3:2. Urmas Tali juhendatava Pärnu meeskonna kasuks

Võru U16 võrkpallitüdrukud võitsid EVFi karika

Võru spordikooli võrkpallinaiskond võitis U16 vanuseklassi Eesti võrkpalliliidu (EVF) karikavõistluste finaalturniiri, Võru poisid pidid leppima seitsmenda kohaga. Võru tüdrukud alustasid Pärnus peetud turniiri kuue võiduga (Saaremaa spordikool võideti 2:1 ning Premium 7/Tartu, Pärnu VK/SK, KohilaVK, Narva SK Energia ja Pärnu SK 2:0) ning võisid täna viimases mängus lubada endale luksust kaotada 0:2 Viljandi spordikoolile, sest

Anti Saarepuu sai Lahti klassikasprindis 42. koha

Anti Saarepuul ei õnnestunud murdmaasuusatamise MK-etapil Lahtis täna klassikasprindis eelvõistluselt edasi pääseda, 30 parema hulka jõudmisest jäi teda lahutama 1,8 sekundit. Kvalifikatsiooni kiireim oli ajaga 3.09,31 rootslane Emil Jönsson, Saarepuu kaotas talle 9,98 sekundiga ja sai 87 mehe seas 42. koha. Eestlastest edestas Saarepuud ainsana 14. ajaga veerandfinaali pääsenud Siim Sellis.

Sirli Hanni oli Tallinna maratonil kiireim naine

Sirli Hanni oli täna Kõrvemaal toimunud 15. Tallinna suusamaratonil kiireim naine, 42 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus tal aega 1:49.03,0. Üldjärjestuses oli Hanni 66. Estoloppeti sarja kuuluva maratoni võitis ajaga 1:35.07,2 Andres Kollo. Artur Palok (+3.43,7) tuli seitsmendaks.

Võrulased võimutsesid talimängude suusarajal

Võrus ja Võrumaal sel nädalavahetusel toimuvate 28. Eesti linnade talimängude eilsel avapäeval saavutas Võru Haanjas peetud murdmaasuusatamisvõistlustel võistkondliku esikoha. Individuaalselt võitsid võrulastest esikoha Kristiine Lauri, Mariliis Aasa ja Thomas Kuus. Kristiine Lauri saavutas naiste 5 km sõidus mäekõrguse võidu, edestades teiseks tulnud Karmen Alnekit (Elva) rohkem kui poolteise minutiga. Meeste 10 km sõidu võitis Marti

HRK ratturid võitsid jäisel krossirajal kaks medalit

Haanja rattaklubi ratturid võitsid eile Elvas peetud Eesti talikrossi meistrivõistlustel kulla ja pronksi. Kuni 16aastaste tüdrukute seas saavutas üleaaluka võidu Mari-Liis Mõttus (pildil), kes edestas järgmist konkurenti 5,2 km pikkusel rajal rohkem kui nelja minutiga. „Hommikused jäised olud nõudsid head rattavalitsemist ja sellega tuli kange tüdruk hästi toime. Täppi sai pandud ka rehvivalikuga,” ütles kullavõitja