Mäesuusatajad võistlesid Kütioru karikale

Võrumaal Kütiorus laupäeval toimunud noorte mäesuusatamissarja järjekordsel etapil selgusid ka C- ja D-klassi Eesti tänavused noortemeistrid kombirajal. C-klassi tüdrukute arvestuses saavutas Johanna Udras Läti tüdruku Sintija Keita Vejina järel teise koha, Jane Paulus oli neljas. C-klassi poiste seas tuli Karl Sebastian Dremljuga kolmandaks. Kuni 15aastased noored mäesuusatajad võistlesid ka Kütioru karikale ning poiste arvestuses sai

Kristin Saua tuli tõkkesprindis kolmandaks

Noorte kergejõustikusarja TV10 Olümpiastarti teisel üleriigilisel etapil saavutas Parksepa keskkooli tüdruk Kristin Saua vanemate tüdrukute (1998.-1999. a sünd) 60 meetri tõkkejooksus kolmanda koha. Laupäeval Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud võitlusel oli Saua finaaliaeg 9,94, eeljooksus oli ta veel kümnendiku sekundi võrra kiirem. Neljandana lõpetas tõkkesprindi finaalis ajaga 10,11 Stefani Vissel (Võru Kreutzwaldi G), kes tuli 4.61ga

ÕL: Punktikohad vabastasid Kail Piho krambist

Kahevõistleja Kail Piho teenis laupäeval Lahtis elu parima koha, kui tõusis tänu heale suusasõidule 27. kohale. Nädal varem Liberecis saavutatud 29. koha järel sai ta teise MK-etapi punktikoha järjest, kirjutas Õhtuleht. „Jäin kolmel korral napilt punktikohalt välja ja see võttis juba päris krampi,” tunnistas Piho, kes nimetatud tulemuste eel sai Almatõs 33. ja 34. ning

Võru valla naiskond jõudis Eesti valdade talimängude korvpalliturniiril finaali

Võru valla naiskond saavutas nädalavahetusel Jõgeva maakonnas Kuremaal peetud 20. Eesti valdade talimängude korvpalliturniiril teise koha. Turniiri finaalis kaotas Parksepa SK mängijaist koosnev naiskond Tähtvere vallale 30:34. „Vastane oli tugev, aga eks meil olid ka kõik kõvemad kohal. Kahjuks olin ise samal ajal A-klassi poistega esiliiga finaalturniiril, muidu oleks saanud omasid ehk rohkem tagant utsitada,”

Raido Ränkel oli Jaak Mae suusasõidul viies

Raido Ränkel sai eile Albus toimud suusatamisvõistlusel Jaak Mae karikatele meeste 10 km eraldistardist klassikatehnikasõidus viienda koha. Sõidu võitnud prantslasele Jean Marc Gaillard’ile kaotas Ränkel 33 sekundiga. Veel edestasid teda rootslane Anders Södergren ning Karel Tammjärv ja Aivar Rehemaa. Naiste 5 km sõidu võitis Laura Rohtla. Kristiine Lauri (+2.39,2) oli kaheksas.

Klaus Kolpakov tuli kahevõistluses Eesti noorte-meistriks, tublid olid ka Võru spordikooli tüdrukud

Tallinnas eile ja täna toimunud kahevõistluse ja suusahüpete noortesarja etapil ning võistlusel „Nõmme talv” selgusid ka Eesti tänavused noortemeistrid 10-14aastaste seas. Võru spordikooli kasvandikud võitsid peotäie medaleid. Kuni 14aastaste poiste kahevõistluses krooniti Eesti noortemeistriks Puiga koolipoiss Klaus Kolpakov (pildil). Võru spordikoolis harjutav tulevkulootus tõusis võitjaks hüpete neljandalt kohalt. Suusahüpetes tuli Kolpakov viiendaks. Suure medalisaagi korjasid

Jäärajasõidu karikasarjast kaks esikolmikukohta

Võrumaa autosportlased võitsid tänavustel Eesti jäärajasõidu karikavõistlustel kaks auhinnalist kohta. Sõmerpalu valla mees Alar Rosenberg (Subaru Impreza) saavutas üleeile Põltsamaa lähedal Kamari järvel peetud sarja viimasel osavõistlusel 4WD klassis Meelis Liisi ja Ardo Virula järel kolmanda koha ning jäi kolme etapi kokkuvõttes alla vaid Liisile. Naiste arvestuses tuli Parksepa koolitüdruk Triinu Meltsov (Honda Civic) Piret