Võru jäi tartlastele ka teises mängus 0:3 alla

Võru võrkpallimeeskond jäi Eesti meistriliiga veerandfinaalseeria teiseski mängus Tartu Pere Leivale alla. Nii nagu kaks päeva varemgi kaotati taas 0:3. Täna Võru spordikeskuses peetud mängu avageimis jäid võrulased 6:12 taha, jõudsid siis 21:21 viigini, kuid kaotasid ometi 22:25. Teises geimis said külalised kohe sisse paraja algedu ja Võru kaotas kindlalt 17:25. Kolmas geim oli tasavägine

Karin Laine lisas oma medalikogusse kolm kulda

Karin Laine (pildil) täiendas täna Saksamaal Oberwiesenthalis lõppenud veteranide murdmaasuusatamise MMil oma medalikollektsiooni veel kolme kuldse auraha võrra. Peatselt 82aastaseks saav Rõuge valla suusataja on nüüd veteranide MMidelt võitnud kokku 31 kulda, üheksa hõbedat ja seitse pronksi. Kuna Karin Lainel sel MMil 80-84aastaste võistlusklassis ühtegi konkurenti polnud, tuli tal kolm distantsi lihtsalt läbi sõita. 5

Kahevõistluse MK-sari lõpeb Oslo etapiga

Kahevõistluse MK-etapil Norras Oslos sai Kail Piho täna 38. ja Han Hendrik Piho 45. koha. Hüppemäel oli Kail Piho 51 võistleja seas 91meetrise hüppega 40. ja Han Hendrik Piho 85meetrise hüppega 48. 107 meetrit hüpanud jaapanlasele Akito Watabele kaotas Kail Piho enne suusatamist 2.29 ja Han Hendrik Piho 3.30ga. Watabe jäi esimeseks ka pärast 10

Regina Oja tuli ühisstardist klassikasõidus Eesti noortemeistriks, Mariliis Aasa võitis hõbemedali

Regina Oja (Võru suusaklubi/Võru spordikool) võitis täna Haanjas toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel suusatamises kuni 16aastaste tüdrukute ühisstardist klassikasõidu. Teiseks tulnud Kairit Paju (Jõulu suusaklubi) edestas ta 1,6 ja kolmanda koha saanud Seila Peeki (Viljandi Põhjakotkas) 25,3 sekundiga. Kulla võitmise tegi Ojale kergemaks asjaolu, et tema alaline konkurent, Otepää tüdruk Anette Veerpalu võistleb praegu Itaalias koolinoorte

Võrulastele mitmevõistluses neli esikolmikukohta

Lätis Jekabpilsis üleeile peetud noorte sisekergejõustikuvõistlustel saavutas Võru spordikooli tüdruk Gloria Org D-klassi mitmevõistluses esikoha. Ta võitis 1.25ga kõrgushõppe, sai kaugushüppes 3.68ga ja 600 meetri jooksus 2.16,48ga teise koha ning oli 60 meetri jooksus 10,06ga viies. Stefani Vissel saavutas C-klassi neljavõistluses Läti tüdruku Dagnija Ciematniece järel teise koha. Vissel sai alavõidud 60 metri jooksus (8,81)