Võru korvpallurid võitsid esiliigas ellujäämismängu

Võru KK võitis Eesti meeste korvpalimeistrivõistluste esiliigas täna Pärnu KK II meeskonna 92:84 (49:41) ja hoiab elus lootust play-offi pääseda. Võru korvpalluritel oli kindlasti vaja võitu, kuid Parksepa kooli spordisaalis peetud kohtumise algus head ei ennustanud – ilma Fredi Parkerita mänginud väljakuperemehed olid enamiku esimesest veerandajast tagaajaja osas ja kaotasid selle 17:19. Teise mänguperioodi esimestel

Võru võrkpallimeeskond kaotas Pere Leivale nii mängu kui ka kogu veerandfinaalseeria 0:3

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistlustel kaotas Valio Võru VK täna Tartu Pere Leivale võõrsil kolmandagi veerandfinaalmängu 0:3 (-21, -22, -22) ja langes medalikonkurentsist välja. Meeskondade klassivahe on juba varasemate kohtumistega selgeks saanud ning ennast ületada ei õnnestunud võrulastel seegi kord. Siiski oli tegu seeria kõige tasavägisema mänguga ja Võru meeskond esitas päris korraliku partii, kahjuks libisesid geimilõpud

Mõlemad talvised etapid võitsid samad mehed

Lääne-Virumaal Lepna rajal laupäeval peetud Eesti veoautokrossi meistrivõistluste etapil võitis GAZ-53 klassis esikoha Sigmar Tammemägi Varstust, kes on kahe etapi järel täiseduga ka sarja liider. Toomas Repp tuli Raivo Raju järel kolmandaks, Ardo Kuus oli kuues. Mikk Mäesaar ja Illimar Hirsnik katkestasid finaalis ning said kirja vastavalt seitsmenda ja üheksanda koha, Erko Sibul jättis võistluse