Navi Vutiselts avas Tartus välishooaja

Navi Vutiseltsi jalgpallimeeskond osales läinud laupäeval Tartus toimunud jalgpalliturniiril Pubi Trehv Cup 2012. Tammes staadionil peetud turniiril jäi Navi meeskond viieliikmelises alagrupis FC Pubi Trehv II meeskonna ja FC Otepää järel kolmandaks ning poolfinaali ei pääsenud. Meeskonna parima mängija auhinna sai Taavi Sutt.

Võru võrkpallitüdrukud said Tallinnas teise koha

Võru spordikooli C-klassi (1997. aastal ja hiljem sünd) tüdrukute võrkpallinaiskond saavutas nädalavahetusel Tallinnas VK Täht korraldusel toimunud turniiril „Tallinna kevad” Soome koondise järel teise koha. Selja taha jäeti Riia võrkpallikool, Kaunas, Marupe (Läti) ja võõrustajate naiskond. Sama vanuseklassi poiste turniiril jäi Võru meeskond VK Tähe, kahe Soome võistkonna, Riia võrkpallikooli ja Peterburi võrkpallurite järel kuuendaks,

Jätka lugemist →

Rahvaliigas jätkatakse play-off mängudega

Eesti võrkpalli rahvaliigas on jõutud play-offmängudeni. Naiste B tugevusgrupi lõunaregiooni veerandfinaalis on Võru valla vastaseks Tartu SS Kalev ja Urvaste Tõistmuudul Premium 7/Salva Tartu. Lasva naiskond kaotas lohutusringis Tartu Volle 81’le ja tema jaoks on turniir lõppenud.