Võru jalgpallurid võidutsesid Warriori turniiril

III liiga mängudeks valmistuvad Võru JK jalgpallurid võitsid Rantipoli nime all Valgas hooajaeelse kontrollturniiri. Madalamate liigade ja A-klassi meeskondade turniiri finaalis alistati kodune konkurent FC Roosu (Navi Vutiselts) 4:1. Esikohamatšis lõid võitjate kasuks värava Taavi Sarapuu, Kristjan Moks, Andrei Kiš ja Jüri Artemkin, neist viimane valiti ka Rantipoli parimaks mängijaks. Veel kuulusid võidukasse meeskonda Ville

C-klassis tõusid „Võru kevadel” pjedestaali kõrgeimale astmele Erik Roosik ja Janari Pähn

Noorte judoturniiri „Võru kevad” teisel päeval võitsid Võru judokad kolm esikohta, mis aitas korraldajaklubi Rei võistkondlikus arvestuses esikolmikusse. „Üldpilti vaadates ja medaleid arvestades võib rahule jääda. Meeldiv on näha, et ka nooremaid tegijaid on peale kasvamas,” lausus Rei treener Enno Raag. C-klassi kehakaalus kuni 46 kg tegi eduka võistluse Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi 5. klassi poiss

Jan Jakobson jõudis Hollandis esikümnesse

Jan Jakobson saavutas eile Hollandi motokrossimeistrivõistluste etapil Heerdes 85 cm3 klassis üheksanda koha. Ajasõidus oli mullu veel väiksema, 65kuubikulise tsikliga sõitnud Jakobson 12. Esimese võistlussõidu lõpetas ta 11. ja teise sõidu 13. kohaga. Etapivõit läks Davy Pootjesile.

Kääpa kooli tüdrukud olid kooliliigas viiendad

Kui Eesti võrkpalli kooliliiga poiste finaalturniir reedel Viljandis lõppes Kääpa põhikooli meeskonna võiduga, siis päev hiljem toimunud tüdrukute turniiril saavutas Kääpa kool viienda koha. Esikoha võitis Lähte ühisgümnaasiumi naiskond.