Võru valla meeskond alistas BC Romani

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistluste tänases mängus võitis Võru valla meeskond Puigal BC Romani 93:71 (45:33). Võitjate resultatiivseim oli lahe tagant koju tulnud Tanel Kimask 34 punktiga, kelle arvele kogunes viis täpset kolmepunktiviset. BC Romani parimana viskas kuus kaugviset tabanud Ville Tüve 23 silma.

Valio Võru VK kallutas Rakveres kaks pingelist geimilõppu enda kasuks ja sai raske võidu

Valio Võru VK sai täna Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esimeses 5.-6. koha mängus võõrsil raske 3:1 võidu Rakvere Grossi Toidukaupade üle. Võrulased võitsid esimese geimi 25:19, kuid kaotasid teise suurelt 15:25. „Esimeses geimis olime kogu aeg neljapunktilises eduseisus ja võitsime kindlalt 25:19. Kaotatud teises geimis alustasime samuti ilusti, minnes juhtima 8:4 ja 10:7. Siis tabas meeskonda