Viljandi Metall tagus Võru VK/SK maa sisse

Võru VK/SK võrkpallinaiskond kaotas Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria avamängu Viljandi Metalliga tunni ajaga kindlalt 0:3. Favoriidirollis Viljandi Metall pani oma koduplatsil peetud kohtumises täna asjad kohe paika – viljandlannad asusid 8:0 juhtima ning võitsid esimese geimi 25:13. Teises geimis jäid võrulannad alustuseks 3:13 kaotusseisu. Siis võttis Võru naiskonna peatreener Raivo Jeenas minutise vaheaja ja sellest oli

Võru lauatenniseseltsile III liigas kuues koht

Võru lauatenniseseltsi meeskond (Vitali Parhomik, Agnar Pirnpuu, Rainer Michelson, Indrek Penk) lõpetas Eesti võistkondlikud meistrivõistlused III liigas 12 meeskonna seas kuuenda kohaga. Kuna nii kõrgliigas, I liigas kui ka II liigas mängib kaheksa meeskonda, olid võrulased seega üldjärjestuses 30. kohal.

Rakvere karikasarjast Võrru kaks kolmandat kohta

Viieetapilise Rakvere karikasarja kokkuvõttes saavutasid oma vanusegrupis kolmanda koha nii Võru spordikooli U16 kui ka U14 võrkpallipoisid. Võru vanemaid poisse (Karl Olaf Ott, Kristjan Lõiv, Hannes Eskla, Karel Räppo, Günther Sein, Rasmus Rohumets, Morris Jallai, Silver Vislap, Edvin Raag, Kevin Põldsaar) edestasid Narva SK Energia ja Rakvere spordikool, samadele tiimidele jäid alla ka Võru nooremad