Võrulannad küll kaotasid, kuid esitasid favoriidi vastu koduväljakul väga hea partii

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste poolfinaalseeria teises mängus andis Võru VK/SK täna Viljandi Metallile hoolimata 0:3 kaotusest koduplatsil kõva lahingu. Võru spordikeskuses peetud kohtumise esimeses geimis olid võrulannad enamjaolt kaotusseisus. Korraks jõuti küll viigini (15:15), kuid siis läks Viljandi naiskond oma teed – 20:25. Teises geimis juhtisid väga hästi tegutsenud võrulannad 21:17 ja 24:21ning neil oli kasutada

„Kuldse geimi” kaotus kukutas Võru spordikooli võrkpallimeskonna esiliigas viimasele kohale

Võru spordikooli võrkpallurid kaotasid Eesti meeste esiliiga 7.-8. koha mängudes Pärnu VK II meeskonnale ja jäid esiliigas viimaseks. Kaks nädalat tagasi peetud esimese mängu Pärnu meeskonnaga olid võrulased võõrsil võitnud 3:2, kuid täna jäädi pärnakatele koduväljakul 2:3 alla. Seeria saatuse otsustas „kuldne geim”, mille Võru meeskond kaotas 7:15.

Taevatähele võistkonnahüpetes hõbemedal

Spordiühingut Taevatäht esindavad vennad Kaarel, Kail ja Han Hendrik Piho võitsid täna Otepääl Apteekrimäe K-42 trampliinil peetud Eesti võistkondlikel meistrivõistlustel suusahüpetes hõbemedali. Kulla võitnud Elva suusaklubi I võistkonnale kaotas Taevatäht 29,7 punktiga. Päeva pikimaks hüppeks oli Illimar Pärna (Elva SK I) 47 meetrit, Pihodest tegi Han Hendrik parimana 46,5 meetri pikkuse õhulennu. Võru I (Mairo

Sirli Hanni võitis 15 km sõidus Eesti meistrikulla

Täna Haanjas peetud Eesti meistrivõistlustel laksesuusatamises võitis naiste 15 km distantsil kulla Sirli Hanni (pildil). 26aastase Vastseliina laskesuusataja võiduaeg oli kahe trahviminuti juures 52.40. Kristel Viigipuu (Elva suusaklubi) eksis kuuel lasul ja kaotas Hannile seitsme ja poole minutiga. Rohkem naisi võistlemas polnudki. Sirli Hanni on nüüd laskesuusatamises kuuekordne Eesti meister. Meeste 20 km sõidus sai

Mõlemad Võru teatevõistkonnad jäid neljandaks

Võrumaa suusatajad pidid täna Pärnumaal Jõulumäel toimunud Eesti meistrivõistluste teatesõitudes nii meeste kui ka naiste konkurentsis leppima neljanda kohaga. Naiste 3 x 5 km sõidus kaotas Võru suusaklubi (Silja Suija, Kaija Vahtra, Regina Oja) kulla võitnud Spartale 1.52,5ga ning pronksile tulnud Nõmme spordiklubile 21 sekundiga. Kahe vahetuse järel olid võrulannad veel kolmandad ja edestasid nõmmekaid

Laura-Maria Lehiste saavutas Leedus teise koha

Laura-Maria Lehiste saavutas eile Kaunases toimunud Leedu lahtistel U23 vanuseklassi judomeistrivõistlustel kehakaalus kuni 63 kg teise koha. Finaalis kaotas ta Odeta Kašelionytėle. „Maadluse ja kohaga võis rahule jääda, oli see ju esimene tõsisem võistlus peale poolteist aastat kestnud vigastuse ravimist. Tulemust mõjutas kindlasti ka „Võru kevade” korraldamisele kulunud aeg. Esimene samm U23 EMi suunas on