Heliose Võru poisid alustasid välishooaega

FC Helios Võru jalgpallipoisid tegid välishooajaga algust läinud nädalal Valgas toimunud Warriori kevadturniiridel, kus 2003. aastal sündinud poisid said kolmanda ja 2002. aastal sündinud poisid neljanda koha. „Kuigi kogu turniiri tase oli hõre, ei suutnud me seekord kõrgesse mängu sekkuda,” lausus poiste treener Jaanus Vislapuu. Tema sõnul oli turniiri mõte selles, et saada suure väljaku

Jan Jakobson tuli Hollandis seitsmendaks

Hollandi motokrossimeistrivõistluste etapil Millis sai Jan Jakobson (pildil) eile 85 cm3 tsiklite klassis seitsmenda koha. Esimese sõidu lõpetas Jakobson seitsmenda ja teise sõidu kaheksanda kohana. Etapivõidu sai nii nagu ka nädal tagasi Davy Pootjes. Pootjes on 181 punktiga ka sarja liider, Bas Vaessen kaotab talle kolme ja Conrad Mewse 16 punktiga. Jakobson on neljast etapist

Judokatel taas tõhus saak: kümme medalit, neist kolm kuldset, lisaks kaks võistkondlikku teist kohta

Nädalavahetusel Keilas toimunud B-vanuseklassi ja juunioride Eesti meistrivõistlused olid Võru judoklubile Rei edukad: kokku võideti kümme medalit, neist kolm kuldset, ning saavutati kaks võistkondlikku teist kohta. Laupäeval olid Keilas tatamil B-klassi judokad ning poiste arvestuses tuli Rei Aitado järel klubidest teiseks. Kuld- ja hõbemedaleid oli mõlemal klubil võrdselt (vastavalt kaks ja üks), pronkse Aitadol rohkem.

Sõmerpalu motohommikul osales ligi 80 last

Sõmerpalu motohallis reedel toimunud lastehommikul osales kokku ligi 80 last vanuses 3-14 aastat, kellest osa proovis mootorrattasõitu esimest korda. Neljas masinaklassis peeti ka võistlused, kus parimad olid Christopher Talli (85 cm3), Venemaa krossipoiss Daniil Baladin (65 cm3), Andren Kaju (50 cm3) ja Mikk Martin Lõhmus (50 cm3 juunior).

Enduro MM-sarja avaetapi teisel võistluspäeval sai Aigar Leok sai kirja kolmanda koha punktid

Enduro MM-sarja Tšiilis toimunud avaetapi teisel päeval saavutas TMi tehasetiimis sõitev Aigar Leok E3-klassis prantslase Christophe Nambotini (KTM) ja inglase David Knighti (KTM) järel kolmanda koha. Nambotinile kaotas Leok 1.10,69ga, Knightist jäi maha 31,76 sekundiga. Neljanda koha saanud rootslast Joakim Ljunggreni (Husaberg) edestas Leok 2,5 sekundiga. Nagu eilegi tegi Leok taas kõva lõpu – rootslasest

ÕL: Andres Raja ähvardab meniskioperatsioon

USAs välihooajaks valmistunud kümnevõistleja Andres Raja pidi treeninglaagri põlveprobleemi tõttu pooleli jätma, kirjutas Õhtuleht. Läinud neljapäeval koju saabunud Raja tegi esimese põlveuuringu juba USAs, Eestis on ta käinud doktor Kaidu Meiterni vastuvõtul. Meiterni sõnul selgub Raja vigastuse tõsidus kolmapäeval, kui on tehtud vajalikud lisauuringud. Praegu on veel vara öelda, kas 29aastane sportlane peab minema meniskioperatsioonile.

Võru spordikoolile noortesarjas neli esikohta

Treener Olev Rootsi käe all harjutavad Võru spordikooli lapsed võitsid läinud reedel Otepääl viienda osavõistlusega lõpule jõudnud tänavuse Eesti noorte kahevõistluse ja suusahüppesarja kokkuvõttes neli esikohta. Neljast esikohast kolm langes tüdrukute saagiks. Kuni 14aastaste seas võidutses mõlemal alal Sandra Sillaste. Kuni 12aastaste tüdrukute konkurentsis saavutasid Annemarii Bendi ja Grete Vagul kahevõistluses kaksikvõidu, suusahüpetes said nad