Võru JK kaotas kontrollmängus Lootosele

Hooajaks valmistuv Võru JK jalgpallimeeskond kaotas eile Põlvas peetud kontrollmängus FC Lootosele 0:1. Mängud Eesti meistrivõistluste III liiga lõunatsoonis, kus mõlemad meeskonnad osalevad, algavad järgmisel nädalavahetusel.

Algavad Võrumaa võrkpallimeistrivõistlused

Homme algavad tänavused Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistlused, mille avamängus lähevad kell 13 Võru spordikooli võimlas vastamisi Eesti Pagar ja mullune pronksivõitja Lasva vald. Tiitli läheb kaitsma sel hooajal juba ka Võrumaa karikavõitjaks tulnud Rantipoli meeskond. Veel osalevad meistrivõistlustel läinud aastal hõbemedali võitnud ja tänavu end kuperjanovlastega tugevdanud Hydroservice/Kuperjanovi JP, kaks Võru spordikooli tiimi ning Rõuge meeskond.

Jätka lugemist →

Seitsmepäine võrkpallilohe kasvatab uusi päid ja üritab kodulinna lippu võimalikult kõrgel hoida

Valio Võru VK võrkpallimeeskonna äsja lõppenud hooaeg polnud just parimate killast – Schenkeri liiga põhiturniiril võideti 18 mängust vaid kaks ja jäädi punase laterna rolli. Õnneks suudeti hooaeg positiivse noodiga lõpetada, kui Eesti meistrivõistlustel saadi jagu Rakvere meekonnast ja pääseti nii mullusest viimasest kohast. „Kahjuks on see Võru-suguse väikelinna meeskonna saatus – toita suuremaid vajalike

Jätka lugemist →

Naiste meistriliigas mängib kaks Võrumaa neidu

Homme algavatel Eesti naiste jalgpallimeistrivõistlustel on mullu meistriliigas neljandaks tulnud Põlva FC Lootose naiskonnas taas kaks Võrumaa jalgpalurit: Sandra London (20) ja Raili Pärt (19). Mõlemad on meistriliigas mänginud 2009. aastast: London on osalenud 40 mängus ja löönud 10 väravat, Pärdil on kirjas 13 mängu.