Kuulitõukes Võru tüdrukutele teine ja kolmas koht

Noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti 41. hooaja viimasel siseetapil, mis toimus laupäeval Tartus, oli Võrumaa noored edukad vanemate (1998.-1999. a sünd) tüdrukute kuulitõukes, kus Tuule Müürsepp (Antsla G) saavutas 10.52ga teise ning Stefani Vissel (Võru Kreutzwaldi G) 9.99ga kolmanda koha. Lisaks oli Helen Bander (Võru Kreutzwaldi G) samal alal 9.24ga kaheksas. Viienda koha said Raimond

Robert Täht kutsuti Eesti U20 võrkpallikoondisse

Võrulasest nurgaründaja Robert Täht sai kutse Eesti noormeeste U20 võrkpallikoondisse, mis peab homme ja ülehomme Tallinnas kaks mängu Soome eakaaslastega. Väljavalitute seas on ka tänavu Valio Võru VK ridadesse kuulunud Põlvamaa noormees Helger Hääl. Mängud soomlastega on Urmas Tali juhendatava Eesti meeskonna viimaseks suuremaks ettevalmistuseks enne kuu keskel toimuvat U20 EMi valikturniiri. 11.-15. aprillini Tšehhi

Lauatennisesarja kolmanda etapi võitis Vello Vals

Väimela tervisekeskuses eile toimunud Võrumaa lauatennisesarja kolmanda etapi võitis Lasva valla mees Vello Vals, kellele järgnesid tartlane Toivo Kuusk ja Harri Vesi Värskast. Naiste arvestuses oli parim Laheda valla neiu Evi Leet. Võistles 18 meest ja kaks naist. Sarja korraldaja Agnar Pirnpuu sõnul oli naiste esmakordne osalemine meeldivaks ülatuseks. „Julgustaksin teisigi õrnema soo esindajaid oma

Soomes võistlustel suri Marian Kikase hobune

Soomes Vesilahtis toimunud rahvusvahelise kestvusratsutamisvõistluse järel suri Võrumaa ratsasportlase Marian Kikase (24) 15aastane võistlushobune Oopus. Oopus läbis laupäeval 120 kilomeetri pikkuse distantsi probleemideta, ka võistluse ajal läbitud kolm kohustuslikku loomaarstikontrolli ei näidanud mingeid märke haigusest või kurnatusest. Ometi halvenes ratsu seisukord pärast võistlust ning pühapäeva hommikul ta suri, kirjutas Õhtuleht. Eelmisel kahel aastal tuli Kikas

Tauno Tamm oli „Männiku kevadel” täpse käega

Männiku tiirus eile toimunud jahilaskmisvõistluse „Männiku kevad” teisel etapil võitis harjutuses CSP100 tugevamas A-grupis ülekaaluka esikoha Tauno Tamm, kes sai kirja 95 tabamust. Tauri Tamm jagas A–grupis 83 tabamusega A–grupis 7.-8. kohta, Kaupo Kindsigo oli B-grupis 85 tabamusega kuues.   Vendadele Tammedele kuulus 178 tabamusega ka võistkondlik esikoht. Võistlejaid oli kokku 60.

Ka Argentina MM-etapi teine päev lõppes
Aigar Leoki jaoks neljanda kohaga

TMi tehasetiimis sõitev Aigar Leok tuli Argentinas toimunud enduro MM-etapil ka teisel päeval neljandaks, kahe etapi kokkuvõtes hoiab ta E3-klassis kolmandat kohta. Võrreldes eelmise päevaga oli Võrumaa motomees pühapäeval aeglasem, kuid see ei seganud teda võistlust neljandana lõpetamast. Kiireim oli taas prantslane Christophe Nambotin (KTM), kes edestas teist KTMi sõitjat, inglast David Knighti 39,01 ja