Ettevalmistusperioodil vigastuste küüsis olnud Tanel Leokil napib MM-sarja eel võistluspraktikat

Peagi motokrossi MX1-klassi MMil üheksandat võistlushooaega alustaval Võrumaa krossiässal Tanel Leokil (26) napib sarja esimese etapi eel võistluspraktikat ja füüsilist vormi. Läinud sügisel TMi tsiklilt Suzuki selga kolinud motomehe ettevalmistus hooajaks sai tõsise tagasilöögi veebruari keskpaiku Belgias Lommelis treenides, kui otse Leoki ees kukkus pärast hüpet teine sõitja. Juba õhus olnud Leokil polnud enam võimalik

Robert Täht oli noortekoondise esimeses kontrollmängus Soomega üleplatsimees

Võrulane Robert Täht pidas Eesti noormeeste U20 vanuseklassi võrkpallikoondises kaks kontrollmängu Soome eakaaslastega. Eilses Eesti 3:2 võidumängus (Eesti võitis kolm esimest geimi, kuid kokkuleppe kohaselt mängiti ka neljas ja viies geim) oli Täht Eesti meeskonna suurim punktitooja. Hea rünnakuprotsendi (17st 12 ehk 70,6%) juures sai ta kirja 20 punkti ning lõi seejuures kuus serviässa. Tänases

FC Aspen alustab IV liigas viiendat hooaega

FC Aspenil seisab Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis ees viies hooaeg. Meeskonna seniseks laeks on 2009. aastal saavutatud neljas koht, kuid mullu võideti 16 mängust vaid kolm, viigistati samuti kolm ning jäädi üheksa meeskonna seas eelviimaseks. Meeskonna kapteni Jürgen Kuljuse sõnul on Aspeni tänavuseks eesmärgiks näidata ilusat mängu. „Ja miks mitte lõpetada tabeli esimeses pooles,”

ÕL: Andres Raja läheb meniskilõikusele

Kümnevõistleja Andres Raja, keda tabas märtsis USAs põlvevigastus, läheb homme Tallinnas meniskioperatsioonile, kirjutas Õhtuleht. Doktor Kaidu Meiterni sõnul on lõikus paratamatus. „Rebend on küll väike, aga see võib suvel treeningute ja võistluste keskel suureks minna,” ütles arst. Operatsioonist taastumise kiirus on igal inimesel erinev, seega on praegu vara öelda, millal Raja uuesti harjutada saab. Enne