Võru naiskond kivist vett välja ei pigistanud,
aga ühe geimi sai Pärnult ikkagi kätte

Võru VK/SK võrkpallinaiskond lõpetas Eesti meistrivõistlused teist aastat järjest neljanda kohaga. Tänavuse pronksiseeria teises mängus jäädi Pärnu VK naiskonnale täna koduplatsil alla 1:3. Kolm päeva tagasi Pärnus peetud esimese mängu olid võrulannad teatavasti kaotanud 0:3. Võru spordikeskuses peetud tänane mäng kulges esialgu külaliste paraja ülekaalu tähe all. Võru naiskond kaotas esimese geimi 20 minutiga 18:25

Võru vald ja Tõistmuudu liikusid sammukese edasi

Eesti võrkpalli rahvaliiga naiste B tugevusgrupi Lõuna regiooni play-offmängude esimeses ringis olid edukad mõlemad veel konkurentsis püsivad Võrumaa naiskonnad: Võru vald võitis Tartu SS Kalevi 3:0 ja Urvaste Tõistmuudu Premium 7/Salva Tartu 3:1. Võru valla järgmiseks vastaseks on Tõrva ja Tõistmuudul Paide VK, võitjad pääsevad liiga finaalturniirile.