Kerttu Jallai võitis neljanda Eesti meistrikulla

Võrust pärit korvpalluri Kerttu Jallai (22, pildil) koduklubi Eclex võitis täna Eesti naiste meistriliiga finaalseeria kolmandas kohtumises Tallinna Ülikooli 57:51 ja kogu seeria 3:0. Eclex kaotas küll poolaja 27:33 ja oli kaotusseisus veel mõni minut enne lõpusireeni, kuid suutis mängu ikkagi enda kasuks kallutada. 33 minutit mänginud Jallai oli 17 punktiga oma naiskonna resultatiivseim, tema

Võru võrkpallinaiskond tegi igati õnnestunud hooaja ja kordas eelmise aasta saavutust

Võru VK/SK võrkpallinaiskond tõestas Eesti meistrivõistlustel teist aastat järjest esinelikusse jõudmisega, et eelmise hooaja neljas koht (varem on seda suudetud veel vaid 2003. aastal) polnud seekord üksik sähvatus. Poolfinaali jõuti hiljuti lõppenud hooajal ka Eesti karikavõistlustel ning kui lisada veel Balti liiga viies koht, võib öelda, et tegu on Võru naiskonna vahest isegi parima hooajaga.