Karel Kutsar ja Jan Jakobson tegid head sõitu

Viljandis Holstre-Nõmme rajal täna toimunud Mulgikrossil said nii Karel Kutsar MX2-klassis kui ka Jan Jakobson 85 cm3 tsiklite klassis neljanda koha. Mulgikross oli ühtlasi ka Balti karikavõistluste etapp ning sel võistlusel tuli Kutsar kahe etapi kokkuvõttes teiseks ja Jakobson neljandaks. MX2-klassis alustas Kutsar tänast võistlust esimeses sõidus viienda kohaga, teise sõidu lõpetas ta kuuendana ja

Ivar Ivanov sai murdmaajooksu Eesti meistrivõistlustel kaheksanda koha

Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel Tallinnas Hiiul sai Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi sportlane Ivar Ivanov täna meeste 4000 m jooksus kaheksanda koha. Ajaga 11.49 võitis kulla Keio Kits (EMÜ SK), Ivanov kaotas talle ühe minuti ja viie sekundiga. Mikk Laur sai 14. ja Margus Koor 18. koha. Noorteklassides oli võrulastest parim napilt medalita jäänud Eliise Johanson. A-klassi tüdrukute

FC Aspen teenis IV liigas hooaja esimese punkti

FC Aspen avas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis oma tänavuse punktiarve, kui viigistas täna Põlvas kolmanda vooru mängus Tartu JK Welco Elektri II meeskonnaga 1:1. Aspeni kapteni Jürgen Kuljuse sõnul algas tänane kohtumine hästi – juba teisel minutil andis Janar Urbanik hea söödu kasti, Raiko Aste sai palli omaks ja suunas selle ilusti posti kõrvale

Võhandu maratonil läks kolmikvõit leedulastele

Ligi saja kilomeetri pikkuse 7. Võhandu maratoni, mis algas hommikul Võru lähistelt ja lõppes Võõpsus, võitis ajaga 6:49.24,5 leedulaste kahesüst, kus sõitsid Vidas Kupčinskas ja Sigitas Bulovas. Teiseks tulnud Vytenis Grigas ja Audrius Čeponis kaotasid võitjatele 13 minuti ja 26,4 sekundiga ning edestasid omakorda vaid 8,4 sekundiga kolmandana finišisse jõudnud kiireimat ühesüstameest Jonas Ragauskast. Neljandana