Parksepa SK/Võru A-klassi noormehed lõpetasid Eesti meistrivõistluste hooaja esikaheksas

Parksepa SK/Võru korvpallimeeskond lõpetas tänavused Eesti A-klassi meistrivõistlused kaheksanda kohaga ehk nelja positsiooni võrra kõrgemal kui aasta tagasi. Kaheksas koht tagab Parksepa meeskonnale järgmistel meistrivõistlustel koha A-klassi eliitliigas. „Eks see meie peamine eesmärk sel aastal oligi,” ütles meeskonna treener Kalev Palo. Laupäeval Tallinnas peetud 7.-10. koha mängudes alistasid Võrumaa noormehed esmalt BC Kalev/Cramo 77:57 ja

ÕL: Anti Saarepuu käsi on hästi paranenud

Lõppenud hooajal küünarliigese vigastuse küüsis vaevelnud suusasprinter Anti Saarepuu ütles Õhtulehele, et käsi on väga hästi paranenud ja ravi pole vaja jätkata. Uueks hooajaks Saarepuu suuri muudatusi ei kavanda. „Jätkan samas pundis, kus varem – koos Karel Tammjärve, Algo Kärbi ja Raido Ränkeliga,” ütles ta. Sel talvel suutis 2006. aastal Torino OMil kaheksanda ja 2009.

Heliose Võru jalgpallipoisid mängisid Spring Cupil

FC Helios Võru kõige nooremad, 2005. aastal sündinud mängumehed, käisid kogemusi omandamas Harju jalgpallikooli korraldataval Spring Cupil, kus 16 meeskonna seas saadi kaheksas koht. Võru poiste treeneri Jaanus Vislapuu sõnul oli see tema hoolealuste esimene turniir õues suurel väljakul ning võistluse tase igati korralik. Võidud Tallinna Levadia (3:2) ja Martin Reimi jalgpallikooli (2:1) üle ning

Võru indiacamängijad võitsid Eesti seenioride meistrivõistlustel ühe kulla ja kaks pronksi

Põlvas laupäeval toimunud seenioride Eesti meistrivõistlustel indiacas võitis segavõistkondade turniiri Võru võistkond, kes alistas finaalmängus võistkonna MO1HP. Pronksi sai Sulg Sappa. Nii meeskondade kui ka naiskondade turniiril saavutas Võru võistkond kolmanda koha. Meestest oli parim Raudmees ja naistest Seltskond, hõbemedali võitis mõlemas arvestuses Põlva Elioni SK.
 Võru võidukas segavõistkond: ees (vasakult) Kadri Nassar, Annika Timpka

Võru spordikool I kindlustas oma liidrikohta

Võru meeste võrkpallimeistrivõistlustel kindlustas oma liidrikohta Võru spordikooli I meeskond, kes võitis läinud reedel seni samuti kaotuseta püsinud tiitlikaitsja Rantipoli 3:1. Teises mängus alistas Rõuge Eesti Pagari 3:0. Järgmised kolm kohtumist (Hydroservice/Kuperjanovi JP – Võru spordikool II, Rõuge – Võru spordikool I ja Rantipol – Lasva vald) peetakse eeloleval reedel alates kella 19 Võru spordikeskuses.

Tauno Tamm jõudis compak sportingu
Eesti karikavõistlustel esikolmikusse

Tauno Tamm saavutas nädalavahetusel Elvas toimunud Eesti karikavõistlustel compak sportingus (CSP-200) kolmanda koha. Mõniste valla noormees alustas võistlust edukalt, tabades esimesel päeval sajast märgist koguni 98. Liidriks tõusis Veikko Tihvan Ida-Virumaalt, kes ei eksinud kordagi. Teine päev Tammel nii hästi ei sujunud, kuid kokkuvõttes tabatud 181 märgist piisas siiski kolmandaks kohaks. Tihvani võidutulemus oli 187,