Ümber Vaskna järve jooksu võitis Raido Ränkel

Eile toimunud umbes seitsme kilomeetri pikkuse ümber Vaskna järve jooksu võitis ajaga 23.02,5 Raido Ränkel Võru suusaklubist. Järgnesid kaks Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi jooksumeest: teiseks tuli Ivar Ivanov (+22,6) ja kolmandaks Margus Koor (+1.10,2). Naistest oli ajaga 30.27,3 kiireim Aili Sarik. Järvele tegi tiiru peale 64 jooksjat. Jooksu võitja Raido Ränkel. Foto: Võrumaa spordiliit Tulemused Pildid

6.-9. klasside korvpallimeister on Kuldre kool

Võrumaa koolide 6.-9. klasside tänavuseks korvpallmeistriks tulid Kuldre kooli poisid, kes kullamängus võitsid Võru Kesklinna gümnaasiumi meeskonda 39:24. Kolmanda koha sai pühapäeval Kuldres ja Antslas peetud turniiril Osula põhikool, kes pronksimatšis oli 34:18 üle Puiga põhikoolist. Esikoha võitnud meeskonda kuulusid Kaidar Taal, Rauno Uibopuu, Lembit Vaiknemets, Karl Kaur, Enri Täär, Sander Rebane ja Hannes Varik,

Anti Saarepuu ja Kaija Vahtra nimetati järgmiseks hooajaks Eesti murdmaasuusatamiskoondisse

Läinud nädalal Tartus toimunud Eesti suusaliidu murdmaasuusatamise alakomitee koosolekul kinnitati Eesti murdmaasuusatamise koondised järgmiseks (2012/2013) hooajaks. Rahvuskoondisse kuulub kaks võrulast: Anti Saarepuu on kirjas sprindikoondises ja Kaija Vahtra naiste koondises. U23 koondises on Võrumaa suusatajatest Raido Ränkel, juunioride koondises Mariliis Aasa ja noortekoondises Regina Oja.

Taavi Pindis tahab Läti meistrivõistluste mulluse hõbeda tänavu kulla vastu vahetada

Võrumaalt pärit Taavi Pindis (24, pildil) keskendub ka tänavu Läti veoautokrossisarjale, kus soovib alistada kõik sealsed konkurendid ning lõpetada aasta tiitlivõiduga, kirjutas Rally.ee. Läti meistrivõistluste esimene etapp toimub eeloleval pühapäeval Smiltenes. „Tore oleks, kui sel aastal Läti meistrivõistlustelt kulla saaks,” ütles politsei- ja piirivalveameti korrakaitsepolitsei liiklusbüroos töötav mees. „Sel aastal on seal ainult neli etappi.