Võrumaa motopoisid sõitsid Põlva krossil edukalt

Günther Sein võitis täna Rosma krossirajal toimunud motokrossil „Põlva kevad” mini MX-klassis esikoha. Kevin Kaurson lõpetas samas klassis esimese sõidu kolmandana, kuid teises punkte ei saanud ja jäi kokkuvõttes 13. kohale. 85 cm3 klassis tuli Jan Jakobson Tamur Talviku ja Claudius Roosmaa järel kolmandaks. MX1-klassis sai Timmo Mõts viienda koha, võitis Jüri Triisa. MX B

Ivar Ivanov oli ümber Viljandi järve jooksul 11.

Täna toimunud 83. ümber Viljandi järve jooksu võitis Keio Kits, kel umbes 12 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus aega 36.57. Võru Lõunalõvi jooksja Ivar Ivanov jõudis finišisse 11. mehena, Kitsele kaotas ta kahe minuti ja 56 sekundiga. Mikk Laur (+4.28) sai 21. koha. Eesti meistrivõistluste arvestuses kuulus Ivanovile kaheksas ja Laurile 18. koht.

Kuldre kool ja Osula said võidu juurde

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel võitis Kuldre kool üleeile Hunt 33 59:46 (32:22; Arvi Kirsbaum 21 (5 kolmest) – Renee Kottisse 17) ja Osula eile Võru valla 65:56 (32:24; Fredi Parker 25 – Indrek Saar 18 (5)). Põhiturniiril jääb pidada veel kaheksa mängu. Tabel (võidud ja kaotused) 1. Parksepa SK/Võru 12-0, 2. Antsla vald 9-2, 3. Võru