Ümber Tamula järve jooksu võit läks Põlvasse

31. ümber Tamula järve jooksu võitis Raido Mitt. Umbes 6,3 kilomeetri pikkuse distantsi läbimiseks kulus 21aastasel Põlva OK Kobrase orienteerujal aega 24.02,2. Teisena jõudis finišisse Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi staier Ivar Ivanov (+10,2) ja kolmandana Võru suusaklubi esindav Raido Ränkel (+25,0). Mõlemad mehed olid ka mullu esikolmikus, siis sai Ränkel teise ja Ivanov kolmanda koha. Neljandana

Võru koolilapsed osalevad üleriigilises heategevuslikus teatejooksus

Täna, 3. mail koguneb üle Eesti 21 linnas ligi 9500 põhikoolilast heategevuslikule teatejooksule, et joosta liikumisvõime kaotanud laste ravi heaks Haapsalu neuroloogilises rehabilitatsioonikeskuses. Võrus on jooksu start kesklinnas kell 16 ja jooksjaid 252. Enne jooksu tehakse soojendusvõimlemist sel talvel noorte olümpiamängudel kaks hõbemedalit võitnud laskesuusataja Rene Zahkna juhendamisel. Heategevuslikule teatejooksu näol on tegu Eesti suurima

Algas Haanja rattaklubi traditsiooniline krossisari

Eile lükati käima Haanja rattaklubi krossisarja kaheksas hooaeg. Esimene etapp peeti traditsiooniliselt Kubija suusabaasis ning meeste 11,4 km pikkuse distantsi finišisse jõudis esimesena Viljar Kannimäe. Teiseks tuli seenioride kiireim Tarmo Mõttus ja kolmandaks U23 klassi parim Taavi Kannimäe. Noored ja naised sõitsid 5,7 km. Kiireim oli Sander Nool (M16), teisena ületas finišijoone Mari-Liis Mõttus (N16)

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel selgusid medalimängudes osalejad

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel peeti eile kolm järjekordset mängu. Parksepas alistas endale põhiturniiri võidu kindlustanud Parksepa SK/Võru Antsla meeskonna 96:57 (45:26; Martin Kulberg 32 – Merlis Niklus 16) ja Hunt 33 BC Romani 84:57 (42:35; Stever Kaasik 25 – Richard Sirel 21). Puigal võitis Võru vald Osula 79:70 (40:51; Bertti Abel 26 – Fredi Parker ja