Pait Reiman tuli Misso rallikrossil teiseks

Eesti rallikrossimeistrivõistluste avaetapil Missos sai Pait Reiman (Mitsubishi Lancer Evo 6) täna neliveoliste autode Super Car (möödunud aastal Division 1) klassis Helmet Palmi järel teise koha. olmandana lõpetas finaalsõidu Andri Õun ja neljandana Eesti ralli üks tulevikulootusi Egon Kaur. Super 1600 klassis (esiveolised autod, kuni 1600 cm3) oli Andre Kurg (Lada Samara) kuues. Esikoha võitis

Meistriks tulid Toomas Hoole ja Arija Rimbeniece

Võrumaa meistriks petangi üksikmängus tuli meestest Toomas Hoole ja naistest Arija Rimbeniece. Täna Võru vanal staadionil toimunud võistlusel alistas Hoole meeste finaalis Avo Tageni 13:2. Pronksimängus võitis Rein Koha Enn Laanemäe 13:10. Naistest jõudsid Rimbeniece järel esikolmikusse Ruti Loid ja Marina Fjodorova. Toomas Hoole ja Arija Rimbeniece. Fotod: Võrumaa spordiliit Tulemused: mehed, naised Pildid

Jan Jakobson saavutas Eesti motokrossi meistrivõistluste avaetapil teise koha

Jan Jakobson (KTM Racing Team) alustas tänavusi motokrossi Eesti meistrivõistlusi 85 cm3 tsiklite klassis teise kohaga. Täna Kose-Risti krossirajal toimunud võidukihutamisel lõpetas Jakobson 85ste tsiklite mõlemad võistlussõidud Karl-Robert Reinike järel teisena. Esimeses sõidus kaota ta Reinikele 6,5 ja teises 11 sekundiga. Kolmandaks tuli kahe sõidu kokkuvõttes Hendrik Talviku. Mini MX hobiklassis sai Kevin Kaurson kolmanda

Võru JK II klohmis Vändra Vapruse duublit

Võru JK II alistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis täna Väimela staadionil Vändra JK Vapruse duubelmeeskonna 5:1 (2:1). Raul Rebane lõi võrulaste kasuks kaks väravat, ühe tabamuse said kirja Kert Joakit, Averi Ots ja Talvar Henning. Seni neljast mängust kaks võitnud Võru JK II järgmiseks vastaseks on tuleval laupäeval teine Võrumaa meeskond FC Aspen.

Antsla ja Osula täiendasid võiduarvet

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel võitis Antsla vald eile Hunt 33 94:71 (33:32; Merlis Niklus 27 (5 kolmest) – Kauri Täht 17) ja Osula Kuldre kooli 83:51 (40:23; Hendrik Variko 26 – Ville Värton 17).